Firany Warszawa

 

Od kilkunastu lat szyjemy dla Państwa wysokiej jakości firany i zasłony które spełniają jednocześnie dwa zadania: pięknie zdobią okno nadając wnętrzu niepowtarzalny klimat i ciepło, oraz zasłaniają nas przed światłem słonecznym i zapewniając wymaganą intymność – z jednej strony dekoracyjny, a z drugiej funkcjonalny. Są bowiem idealnym sposobem na zapewnienie sobie domowej prywatności oraz powstrzymanie promieni słonecznych, wpadających do wnętrza.

Szeroki wybór próbników

W ofercie posiadamy kilkaset próbników najbardziej liczących się w branży producentów tkanin. Dzięki temu wykonujemy firany i zasłony o niebanalnych wzorach, pięknych kolorach oraz dużej wytrzymałości.

Wykonujemy dekoracje od projektu do zawieszenia na oknie, łącznie z montażem systemów rolet lub karniszy

Modne firany do każdego okna

Jeżeli poszukujecie Państwo modnej i bezpretensjonalnej aranżacji okiennej, skorzystajcie z naszej oferty. Dopasujemy materiały i rozwiązania idealne na miarę Waszych potrzeb oraz ogólnego wystroju mieszkania lub biura. Delikatne, przejrzyste firany dodadzą wnętrzu lekkości, a oryginalnie zaprojektowane zasłony dopełnią charakteru całości. Proponujemy rozwiązania klasyczne, ponadczasowe, ale też efektowne pod względem wzornictwa. Jako jedna z nielicznych firm na rynku jesteśmy w stanie obić tkaniną ściany Państwa wnętrz.

Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Warszawie na ul. Rudnickiego 10 i zapoznania się z bogatą ofertą. Z pewnością znajdziecie Państwo coś idealnego dla siebie. Zachęcamy również do zapoznania się z bogatą ofertą modnych i najwyższej jakości zasłon. 

Firany_Warszawa_1 Firany_Warszawa_2

Firany_Warszawa_3 Firany_Warszawa_4

Zaslony_1 Zaslony_2

Zaslony_3 Zaslony_4

Pełna oferta firan i zasłon
dostępna jest tutaj

Cennik

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz