Plisy do plafonów i ogrodów zimowych

Plisy do plafonów i ogrodów zimowych

Plisy do plafonów i ogrodów zimowych

Znajdują one zastosowanie nie tylko jako sposób na zasłonięcie okna wewnątrz domu czy też biura, ale również jako system do zasłaniania okien w ogrodach zimowych oraz plafonów.

W naszej ofercie znajdą Państwo również możliwość wyboru i zakupu odpowiedniego rodzaju rolet plisowanych do każdego rodzaju okien w ogrodach zimowych i plafonów. Oferujemy montaż plis do każdego, nawet najbardziej nietypowego rozmiaru okna. Istnieje również możliwość zamontowania zasłon plisowanych na oknach, które maja nietypowe kształty: okrągłe, trójkątne itp.

Plisy Warszawa

– Oferta na wymiar
W ogrodach zimowych oraz na plafonach to skuteczna i bardzo popularna forma na zaciemnienie okna, polecana wszędzie tam, gdzie inne sposoby zasłonięcia nie zdają egzaminu. Dzięki temu, iż plisy wykonane są z tkanin bardzo odpornych na osiadanie kurzu czy zatrzymywanie wilgoci, zasłony tego rodzaju są łatwe do utrzymania w czystości, co ma tym bardziej znaczenie w przypadku dużych okien w ogrodach zimowych, w oknach wieloskrzydłowych czy też w przypadku plafonów.

Dzięki zastosowaniu na oknach ogrodu zimowego i na plafonach mają Państwo możliwość zasłonięcia okien na zadowalający Państwa poziomie. Rolety plisowane umożliwiają zasłonięcie całego okna bądź jego fragmentu dzięki systemowi przesuwania plisy od dołu lub od góry. Dzięki czemu otrzymujecie Państwo odpowiednia dawkę promieni słonecznych przy zachowaniu poczucia dyskrecji i prywatności. Dzięki trwałemu i solidnie wykonanemu systemowi sterowania plisy są w zasadzie bezawaryjne. Ponadto utrzymują stabilny kształt, nie odkształcają się ani nie prostują, a odpowiednio dobrana tkanina pozwala na uzyskanie odpowiednich właściwości przeciwsłonecznych.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą plis i rodzajem ich sterowania. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie, gdzie nasi pracownicy zademonstrują funkcjonalność systemu, co znacznie pozwoli Państwu na odpowiedni wybór plis wraz z jej mechanizmem sterującym.


Wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości

Swoje usługi wykonujemy na terenie całej Warszawy, a zamówienia przyjmujemy nawet na najbardziej nietypowy kształt i rozmiar okien. Oferujemy również szeroką paletę barw, co pozwala na doskonałe dopasowanie plis do ogólnego wystroju wnętrza. Dzięki swojemu wyglądowi idealnie komponują się z różnorodnym wnętrzami, nadają od pomieszczeń o wystroju klasycznym do wnętrz o wystroju nowoczesnym.

Plisy stanowią idealne rozwiązanie zarówno do okien w zaciszu domowym, jak i dla okien w firmach. Plisy Warszawa – oferta.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami, poprzez kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularz kontaktowego, którzy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat naszych produktów. Ponadto fachowa wiedza, w jaką uzbrojeni są nasi pracownicy pozwoli na najlepszy wybór interesujących Państwa zasłon plisowanych. Wychodząc naprzeciw Państwu oczekiwaniom umożliwiamy bezpłatną wycenę plis. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja dostarczenia Państwu produktów najwyższej jakości.

Plisy do plafonów i ogrodów zimowych

Plisy do plafonów i ogrodów zimowych

Przykład wykonania u klienta

Plisy do plafonów i ogrodów zimowych

Plisy do plafonów i ogrodów zimowych

Przykład wykonania u klienta

Wycena

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”. Zachęcamy do wypełnienia formularza zamówienia w celu zyskania szczegółów oferty.
Jesteśmy przekonani, że spełni ona Państwa wszelkie oczekiwania.

 • Bezpłatna wycena
 • Bezpłatne pomiary na terenie Warszawy
 • Ceny producenta
 • Najwyższa jakość produktu i usługi

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem oraz sprzedażą produktów pod kątem aranżacji okien w pomieszczeniach. Więcej o naszej firmie https://roletywarszawa.com.pl/

Ile to kosztuje?

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”.

Pomiar

Pomiar dokonywany jest zawsze bezpośrednio u Klienta – w mieszkaniu, domu lub w firmie. Pomiaru dokonuje nasz pracownik, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wszystkie dane są prawidłowe, a roleta lub żaluzja, zostanie idealnie dopasowana do okna.

Dokonanie pomiaru zawsze jest bezpłatne!

Montaż

Montaż zakupionych u nas rolet i żaluzji jest wykonywany przez pracowników naszej firmy. Dzięki temu wybrane przez Państwa dekoracje okienne, wcześniej wykonane dokładnie na wymiar, zamontowane zostaną szybko i sprawnie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ!

Kontakt

+22 663 39 79

roletywarszawa.com@gmail.com

M-art ul. Rudnickiego 10 (róg Kochanowskiego)

Napisz do nas

  1Imię i nazwisko*
  Email*
  Numer telefonu kontaktowego*


  Treść wiadomości lub opis sytuacji*: