Plisy Warszawa

Producent plis, żaluzji plisowanych i rolet plisowanych

Plisy Warszawa, plisy znane też jako żaluzje plisowane lub rolety plisowane to nowoczesna osłona okien, której zasadniczym elementem jest materiał zwijany w harmonijkę. Plisy steruje się za pomoc uchwytów w dolnym i górnym profilu lub za pomocą sznurków. Można je sterować również silnikiem elektrycznym.

Plisy z sznurkami

Plisy ze sznurkami

Innym sposobem regulowania wysokości zaciągania rolet plisowanych, obok systemu sterowania za pomocą uchwytów, jest system montażowy za pomocną sznurków.

plisy góra dół

Plisy góra dół

Ten rodzaj plisy wykonuje się jak najbliżej szyby okna, przykręcając plisę do listewek przy szybowych. Sterowanie plisą odbywa się uchwytami od góry i od dołu. Ustawienie w każdej pozycji.

Plisy

Plisy do plafonów

Znajdują one zastosowanie nie tylko jako sposób na zasłonięcie okna wewnątrz domu czy też biura, ale również jako system do zasłaniania okien w trudnych miejscach.

Plisy z warstwą antystatyczną

Plisy z uchwytami

W naszej ofercie sprzedażowej posiadamy dwa systemy do sterowania plis. Jednym z nich jest wygodny system polegający na sterowaniu plis za pomocą specjalnych uchwytów.

Plisy do okien dachowych

Plisy do okien dachowych

Rolety plisowane są idealnym rozwiązaniem w przypadku nietypowych okien dachowych. Odpowiednio dobrana tkanina doskonale zaciemnia okna na dachu.

Plisy

Plisy do ogrodów zimowych

W naszej ofercie znajdą Państwo również możliwość wyboru odpowiedniego rodzaju rolet plisowanych do każdego rodzaju okien w ogrodach zimowych.

Plisy Warszawa

Jedna z najbardziej popularnych produktów Plisy,  znane również jako rolety plisowane lub żaluzje plisowane. Wykonane są materiału sprasowanego w harmonijkę z warstwą antystatyczną niwelującą osiadanie kurzu na materiale plis.

Zasłony plisowe

Zasłony plisowane 25mm, ze względu na swoją atrakcyjną cenę i wszechstronność,  stały się jedną z najtańszych i najpraktyczniejszych rozwiązań na osłonięcie wszystkich rodzajów okien. Dzięki plisom, możemy zachować dyskrecję oraz komfortową osłonę przed światłem.

Tkaniny, z których wykonuje się plisy dzielą się na:

 • transparentne,
 • zaciemniające,
 • przeznaczone do stosowania w pomieszczeniach wilgotnych,
 • niepalne,
 • z powłoką dodatkowo regulującą ilość odbijanego ciepła,
 • jedno i dwuwarstwowe.

Tkaniny plisowane, charakteryzuje dość specyficzny wygląd , są zaprasowane są w harmonijkę i prezentują się najlepiej kiedy materiał jest równomiernie ułożony.

Profile zasłon plisowych

 • Profile zasłon plisowanych wykonane są z aluminium, dzięki czemu gwarantujemy, że posłużą na długie lata.

Oferujemy dwa systemy sterowania plisami:

 • starowanie pilsów za pomocą uchwytu, który jest najtańszym i najpopularniejszym rozwiązaniem regulacji zaciemnienia plisy
 • lub za pomocą sznurka, przy którym wysokość zaciągnięcia tkaniny ustawiamy za pomocą sznurka.
  Plisy Warszawa

  Zasłony plisowe

Zaletą tego rozwiązania jest możliwość ustawienia plisy na

dowolnym poziomie poprzez pociągnięcie za sznurek, który zawsze znajduje się na wygodnym dla użytkownika poziomie.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo również  zasłony plisowane

przewidziane do montażu do ściany. Zasłony te charakteryzują się szerokością załamania materiału (garbika) 50mm.

Największą zaletą powyższego naściennego systemu jest bardzo mały stan skupienia materiału po zwinięciu tkaniny do góry oraz możliwość wykonania dużych rozmiarów.