Plisy Warszawa

 

Nasza firma ma do zaoferowania Państwu plisy, zwane inaczej żaluzjami lub roletami plisowanymi. Jest to dość nowa, lecz coraz bardziej popularna oraz bardzo funkcjonalna forma zasłon na okna. Jej oryginalność polega na możliwości zasłonięcia okna od dołu lub od góry, umożliwiając pozostawienie zasłony na dowolnej wysokości. Ponadto, dzięki swojej unikatowej formie, nadają lekkość wystrojowi w porównaniu z np. tradycyjnymi żaluzjami. Poprzez swoją innowacyjność plisy zapewniają odpowiedni poziom nasłonecznienia, dając jednocześnie poczucie dyskrecji i prywatności W związku z tym, że nie posiadają wystającej kasety, pasują do każdego rodzaju okna oraz, co ważne, nie ograniczają otwierania skrzydła okna.

Przykładowe plisy

Plisy z warstwą antystatyczną

Oferowane przez nas plisy wykonane są z tworzyw z warstwą antystatyczną, co pozwala na zniwelowanie ilości osiadanego kurzu. Ponadto, rolety plisowane, w razie ich przybrudzenia, można bez problemu wyprać. Profile rolet wykonane są z aluminium, co w połączeniu z nieskomplikowanym mechanizmem gwarantuje ich długoletnią żywotność i bezawaryjność. Plisy są również doskonałym rozwiązaniem w przypadku okien dachowych, gdyż dzięki specjalnej konstrukcji doskonale przylegają do okien uchylnych, minimalizując groźbę ich przypadkowego uszkodzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów, wśród których znajdziecie Państwo:

Obsługiwane uchwytami ( najtańsze rozwiązanie )

Obsługiwane sznurkiem ( umożliwiają ustawienie plis na dowolnym poziomie )

Do plafonów i ogrodów zimowych

Do okien dachowych

Swoje usługi wykonujemy na terenie całej Warszawy, a zamówienia przyjmujemy nawet na najbardziej nietypowy kształt i rozmiar okien. Oferujemy również szeroką paletę barw, co pozwala na doskonałe dopasowanie plis do ogólnego wystroju wnętrza. Dzięki swojemu wyglądowi idealnie komponują się z różnorodnym wnętrzami, nadają od pomieszczeń o wystroju klasycznym do wnętrz o wystroju nowoczesnym.

Plisy stanowią idealne rozwiązanie zarówno do okien w zaciszu domowym, jak i dla okien w firmach

Wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami, poprzez kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularz kontaktowego, którzy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat naszych produktów. Ponadto fachowa wiedza, w jaką uzbrojeni są nasi pracownicy pozwoli na najlepszy wybór interesujących Państwa zasłon plisowanych. Wychodząc naprzeciw Państwu oczekiwaniom umożliwiamy bezpłatną wycenę plis. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja dostarczenia Państwu produktów najwyższej jakości.

Przykładowe plisy Przykładowe plisy

Przykładowe plisy Przykładowe plisy

Przykładowe plisy Przykładowe plisy

Cennik

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz