Tekst Strona Główna Dół

Przesłony na każdy rodzaj okna

Jesteśmy w stanie dopasować przesłonę na każdy rodzaj okna, nawet o nietypowym rozmiarze czy kształcie. Oferujemy zasłony również na okna dachowe oraz duże, wieloskrzydłowe okna w ogrodach zimowych. Dzięki wysokiej klasy materiałów, z których wykonane są nasze produkty, gwarantujemy Państwu ich wieloletnią funkcjonalność i bezawaryjność. Specjalnie pomyślany system regulowania przesłonami zapewnia łatwe i szybkie ich zasuwanie lub odsuwanie.

Szeroki wybór rolet, zasłon, firan i plis

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom posiadamy w ofercie zarówno standardowe i najbardziej popularne rodzaje zasłon okiennych, np.

tradycyjne żaluzje czy rolety

firany, plisy

jak i produkty, które dopiero od niedawna pojawiły się na rynku, a zyskujące coraz bardziej na popularności, jak np. rolety w obudowie, typu dzień i noc czy rolety rzymskie z fiszbinami. Oferujemy naszym Klientom konkurencyjne na rynku warszawskim ceny producenta, wyroby dostosowane do indywidualnych potrzeb pod kątem wymiarów oraz oryginalne wzory i modele. Zapewniamy także bezpłatne wizyty pomiarowe na terenie całej Warszawy, podczas których nasi pracownicy wyposażeni w przykładowe próbki produktów, pomogą w jak najlepszym ich wyborze. Zachęcamy Państwa także do kontaktu telefonicznego lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego z naszymi pracownikami, którzy zapewnią fachowe doradztwo i pomoc. Zapraszamy do wizyty w naszym salonie firmowym, a także zakupów przez internet.