Plisy Warszawa

Producent plis, żaluzji plisowanych i rolet plisowanych

Plisy Warszawa, plisy znane też jako żaluzje plisowane lub rolety plisowane to nowoczesna osłona okien, której zasadniczym elementem jest materiał zwijany w harmonijkę. Plisy steruje się za pomoc uchwytów w dolnym i górnym profilu lub za pomocą sznurków. Można je sterować również silnikiem elektrycznym.

Plisa okienna i jej swobodna regulacja sprawdzi się również w nocy – skutecznie osłoni przed poświatą księżyca, a jednocześnie zapewni dostęp do nocnego widoku za oknem. Oprócz bardzo praktycznej regulacji, rolety harmonijkowe odznaczają się oryginalnym designem. Dobrze sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych wnętrzach. Są wysoce wydajne i bardzo łatwe w codziennym użytkowaniu.

Plisy Warszawa

Produkcja i montaż plis w Warszawie

Plisy z warstwą antystatyczną

Plisy z uchwytami

W naszej ofercie sprzedażowej posiadamy dwa systemy do sterowania plis. Jednym z nich jest wygodny system polegający na sterowaniu plis za pomocą specjalnych uchwytów.

plisy góra dół

Plisy góra dół

Ten rodzaj plisy wykonuje się jak najbliżej szyby okna, przykręcając plisę do listewek przy szybowych. Sterowanie plisą odbywa się uchwytami od góry i od dołu. Ustawienie w każdej pozycji.

Plisy do okien dachowych

Plisy do okien dachowych

Rolety plisowane są idealnym rozwiązaniem w przypadku nietypowych okien dachowych. Odpowiednio dobrana tkanina doskonale zaciemnia okna na dachu.

Jedna z najbardziej popularnych produktów Plisy,  znane również jako rolety plisowane lub żaluzje plisowane. Wykonane są materiału sprasowanego w harmonijkę z warstwą antystatyczną niwelującą osiadanie kurzu na materiale plis.

Zasłony plisowe

Zasłony plisowane 25mm, ze względu na swoją atrakcyjną cenę i wszechstronność,  stały się jedną z najtańszych i najpraktyczniejszych rozwiązań na osłonięcie wszystkich rodzajów okien. Dzięki plisom, możemy zachować dyskrecję oraz komfortową osłonę przed światłem.

Plisy okienne

Tkaniny, z których wykonuje się plisy dzielą się na:

 • transparentne,
 • zaciemniające,
 • przeznaczone do stosowania w pomieszczeniach wilgotnych,
 • niepalne,
 • z powłoką dodatkowo regulującą ilość odbijanego ciepła,
 • jedno i dwuwarstwowe.

Tkaniny plisowane, charakteryzuje dość specyficzny wygląd , są zaprasowane są w harmonijkę i prezentują się najlepiej kiedy materiał jest równomiernie ułożony.

Profile zasłon plisowych

 • Profile zasłon plisowanych wykonane są z aluminium, dzięki czemu gwarantujemy, że posłużą na długie lata.

Oferujemy dwa systemy sterowania plisami:

 • starowanie pilsów za pomocą uchwytu, który jest najtańszym i najpopularniejszym rozwiązaniem regulacji zaciemnienia plisy
 • lub za pomocą sznurka, przy którym wysokość zaciągnięcia tkaniny ustawiamy za pomocą sznurka.

Zaletą tego rozwiązania jest możliwość ustawienia plisy na dowolnym poziomie poprzez pociągnięcie za sznurek, który zawsze znajduje się na wygodnym dla użytkownika poziomie.

Plisy okienne można dostosować do każdego okna i do konkretnego wnętrza domu lub mieszkania, w zależności od potrzeb i stopnia zaciemnienia.

Plisy produkujemy w rożnych wariantach  –  jako otwierane i zamykane na przykład:

 • Otwieranie plis: od dołu i od góry, w zależności od potrzeb możemy zasłonić tylko tą część okna (szyby), którą chcemy np. od dołu do góry, lub tylko środkową część szyby, odsłaniając górę i dół okna. Można zasłaniać i odsłaniać płynnie dowolną część szyby.
 • Od środka i do środka, dwie rozłączane plisy na jednym oknie (można tworzyć efekt dzień noc) oczywiście zasłaniać i odsłaniać dowolną część.
 • Od dołu i od góry – podwójna plisa – dwa rodzaje tkanin połączone w środku (również efekt dzień noc).

Zapraszamy do kontaktu z nami, w celu bezpłatnej wyceny produkcji i montażu plis do Twojego mieszkania.

Zobacz nasza ofertę:

Gdzie oferujemy plisy w Warszawie?

plisy gora dol

Plisy wykonujemy na terenie całej Warszawy. Obszar działalności: Warszawa i okolice. Zajmujemy się również serwisem, produkcją i montażem żaluzji. Serwis żaluzji, naprawa żaluzji Warszawa - obszar który obsługujemy w Warszawie to dzielnice: Bemowo, Białołęka, Bielany, Bródno, Centrum, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Tarchomin, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wilanów,Włochy, Wola, Zacisze, Żoliborz. Okolice Warszawy przez nas obsługiwane to: Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Nadma, Słupno, Radzymin, Wołomin, Wyszków, Okuniew, Sulejówek, Stara Miłosna, Wesoła, Halinów, Mińsk Mazowiecki, Wiązowna, Józefów, Otwock, Karczew, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Józefosław, Mysiadło, Piaseczno, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Pruszków, Piastów, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, Izabelin, Łomianki, Jabłonna, Legionowo. Zadzwoń i zapytaj o bezpłatną wycenę: Tel: 22 663 39 79


Współracujemy z firmami

eurofirany
SAMA LOGO lj39ti8w
gerster
rad pol
margo
spagno
ozlem