Plisy z uchwytami

Plisy z uchwytami

W naszej ofercie sprzedażowej posiadamy dwa systemy do sterowania plis. Jednym z nich jest system polegający na sterowaniu za pomocą uchwytów. Jest to najtańszy i najpopularniejszy sposób na regulację plisami.

Uchwyty pozwalają na dowolną regulację zasłon plisowanych, dzięki czemu mogą uzyskać Państwo zadowalający poziom naświetlenia lub zasłonięcia okien. Mocowania te zamontowane są na listwach przyszybowych. Dzięki solidnemu wykonaniu uchwytów możemy zagwarantować, iż ten sposób regulacji jest nieskomplikowany i bezawaryjny.

Najciekawsza oferta w mieście!

Ponadto materiał, z którego wykonane są uchwyty nie wyciera się i nie odkształca, zachowując przez cały okres użytkowania swoje pierwotne właściwości. Uchwyty najczęściej zamontowane są pośrodku plisy, co powoduje łatwość podczas regulacji zasłonięcia okna.

Oferujemy Państwu Plisy Warszawa uchwyty w kilku podstawowych kolorach: białym, beżowym, szarym, tak aby kolor uchwytu zgrabnie komponował się kolorystycznie z barwą zakupionej plisy.

Rolety z uchwytami to doskonała alternatywa na zasłonę okien w każdym pomieszczeniu, zarówno w biurze jak i w prywatnych wnętrzach Państwa domu. Uchwyty są dyskretne i nie odwracają uwagi od całości zaaranżowanego okna.

Należy pamiętać, iż akcesoria do plis są nieodzownym elementem, który pozwala na bezawaryjne funkcjonowanie rolety. Dlatego też serdecznie zachęcamy państwa do wyboru jednego z dwóch oferowanych przez nas systemu sterowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, w którym nasi pracownicy zademonstrują działanie mechanizmów, obsługujących plisy.


Wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości

Swoje usługi wykonujemy na terenie całej Warszawy, a zamówienia przyjmujemy nawet na najbardziej nietypowy kształt i rozmiar okien. Oferujemy również szeroką paletę barw, co pozwala na doskonałe dopasowanie plis do ogólnego wystroju wnętrza. Dzięki swojemu wyglądowi idealnie komponują się z różnorodnym wnętrzami, nadają od pomieszczeń o wystroju klasycznym do wnętrz o wystroju nowoczesnym.

Plisy stanowią idealne rozwiązanie zarówno do okien w zaciszu domowym, jak i dla okien w firmach

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami, poprzez kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularz kontaktowego, którzy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat naszych produktów. Ponadto fachowa wiedza, w jaką uzbrojeni są nasi pracownicy pozwoli na najlepszy wybór interesujących Państwa zasłon plisowanych. Wychodząc naprzeciw Państwu oczekiwaniom umożliwiamy bezpłatną wycenę plis. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja dostarczenia Państwu produktów najwyższej jakości.

Plisy z sznurkami

Plisy z uchwytami

Przykład wykonania u klienta

Plisy z sznurkami

Plisy z uchwytami

Przykład wykonania u klienta

Wycena

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”. Zachęcamy do wypełnienia formularza zamówienia w celu zyskania szczegółów oferty.
Jesteśmy przekonani, że spełni ona Państwa wszelkie oczekiwania.

 • Bezpłatna wycena
 • Bezpłatne pomiary na terenie Warszawy
 • Ceny producenta
 • Najwyższa jakość produktu i usługi

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem oraz sprzedażą produktów pod kątem aranżacji okien w pomieszczeniach. Więcej o naszej firmie https://roletywarszawa.com.pl/

Ile to kosztuje?

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”.

Pomiar

Pomiar dokonywany jest zawsze bezpośrednio u Klienta – w mieszkaniu, domu lub w firmie. Pomiaru dokonuje nasz pracownik, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wszystkie dane są prawidłowe, a roleta lub żaluzja, zostanie idealnie dopasowana do okna.

Dokonanie pomiaru zawsze jest bezpłatne!

Montaż

Montaż zakupionych u nas rolet i żaluzji jest wykonywany przez pracowników naszej firmy. Dzięki temu wybrane przez Państwa dekoracje okienne, wcześniej wykonane dokładnie na wymiar, zamontowane zostaną szybko i sprawnie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ!

Kontakt

+22 663 39 79

M-art ul. Rudnickiego 10 (róg Kochanowskiego)

Napisz do nas

  1Imię i nazwisko*
  Email*
  Numer telefonu kontaktowego*


  Treść wiadomości lub opis sytuacji*:  Współracujemy z firmami

  eurofirany
  SAMA LOGO lj39ti8w
  gerster
  rad pol
  margo
  spagno
  ozlem