Karnisze Warszawa

Karnisze Warszawa

Karnisze Warszawa

Karnisze Warszawa – to eleganckie, proste w montażu i obsłudze, ciche i płynne, są kierowane do szerokiego grona klientów – osób prywatnych, a także przedsiębiorców szukających nietuzinkowego rozwiązania do domu ale także hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, kinowych i teatralnych.

Karnisze Warszawa

Karnisze Warszawa

Wśród naszych propozycji szyn sufitowych, znajdziecie Państwo podstawowe urządzenia w wersji ekonomicznej oraz niezwykle eleganckie szyny dekoracyjne z systemem sznurkowym, ułatwiającym rozsuwanie i zasuwanie zasłon lub firan.

Karnisze Warszawa – Szyna sufitowa

Szyna sufitowa to sprawdzony i niezawodny mechanizm do zawieszania zasłon i firan. Stosowany wszędzie tam gdzie potrzebne jest łatwe i trwałe sterowanie ręczne. Wykonana z aluminium malowanego proszkowo szyna, z fabrycznie nałożona warstwą opatentowanego suchego smaru, umożliwia gładkie i ciche przesuwanie tkanin. Maksymalny ciężar zawieszanej tkaniny to 8 kg na 1 metr bieżący szyny. Szyna może być zawieszona pojedynczo, lub stosując uchwyt podwójny uzyskujemy szynę dwutorową.

Karnisze metalowe

Karnisze Warszawa

Karnisze Warszawa

Szczególną funkcjonalność naszych karniszy metalowych w wersji sufitowej gwarantuje możliwość gięcia punktowego profili i rur, jak również gięcia po łuku. Dzięki temu Klienci mają pełną gwarancję dopasowania karnisza do indywidualnego projektu.

Oferujemy także profesjonalny montaż karniszy na terenie Warszawy i okolic. Udzielamy pełnej gwarancji na nasze produkty. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, a od początku naszej działalności nie odnotowaliśmy jakichkolwiek nieprawidłowości. Usługi montażu karniszy świadczymy na terenie całego miasta i okolic.

Dysponujemy najlepszym sprzętem i profesjonalną ekipą. Dojedziemy w każde miejsce do klienta. Rzetelnie podchodzimy do każdego zlecenia. Każde zadanie wykonujemy na czas. W każde zlecenie maksymalnie się angażujemy. Z naszych usług skorzystało wiele renomowanych firm jak i osób prywatnych, które pozostały naszymi klientami do dziś.

Karnisze z napędem elektrycznym

Karnisze z elektrycznym napędem są jednym z najważniejszych produktów, jeśli chodzi o projektowanie i wystrój pomieszczeń. Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań tego typu są systemy karniszy elektrycznych. Cechują się wyjątkowym wzornictwem szyn i uchwytów sufitowych, co w sporej mierze sprzyja eleganckiej prezentacji zasłon. Na najwyższe uznanie zasługują też cechy eksploatacyjne, w tym długoletnia trwałość produktu, przy zupełnym braku konserwacji systemu.

Rozwiązanie to sprawi, iż Twoje pomieszczenie będzie wyróżniało się nie tylko pod względem wizerunku, ale i użyteczności i funkcjonalności. Karnisze elektryczne współpracują także z różnymi systemami sterowania radiowego, jak i przewodowego. Posiadają wiele nowoczesnych funkcji, m.in. ruchu przez dotyk – zasłona otwiera się i zamyka poprzez pociągnięcie tkaniny lub funkcji regulowanej prędkości (od 12,5 cm/s do 20 cm/s). Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów jest z pewnością uznanie ze strony najbardziej prestiżowych projektantów.

Karnisze elektryczne cechują się wysoką estetyka wykonania (wyjątkowy wygląd obudowy ukrywa kable i chroni elementy sterujące wewnątrz napędu), oraz niskim natężeniem hałasu (<44 db(A)), dzięki umieszczeniu paska napędowego w szynie. Wszystkie karnisze elektryczne, w tym najpopularniejsze sufitowe, mogą być sterowane za pomocą wygodnego i prostego w obsłudze pilota, gwarantując tym płynność ruchu firan i zasłon bez konieczności podchodzenia do okna.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firany Warszawa , a także do umówienia się na spotkanie z naszym doradcą, który pomoże Państwu w wyborze odpowiednich karniszy do domu. Gwarantujemy zadowolenie. Serdecznie zapraszamy.


Wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości

Swoje usługi wykonujemy na terenie całej Warszawy, a zamówienia przyjmujemy nawet na najbardziej

Karnisze Warszawa

Karnisze Warszawa

nietypowy kształt i rozmiar okien. Oferujemy również szeroką paletę barw, co pozwala na doskonałe dopasowanie plis do ogólnego wystroju wnętrza. Dzięki swojemu wyglądowi idealnie komponują się z różnorodnym wnętrzami, nadają od pomieszczeń o wystroju klasycznym do wnętrz o wystroju nowoczesnym.

Karnisze stanowią idealne rozwiązanie zarówno do okien w zaciszu domowym, jak i dla okien w firmach.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami, poprzez kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularz kontaktowego, którzy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat naszych produktów. Ponadto fachowa wiedza, w jaką uzbrojeni są nasi pracownicy pozwoli na najlepszy wybór interesujących Państwa zasłon plisowanych. Wychodząc naprzeciw Państwu oczekiwaniom umożliwiamy bezpłatną wycenę plis. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja dostarczenia Państwu produktów najwyższej jakości.

Karnisze Warszawa

Karnisze

Przykład wykonania u klienta

Karnisze

Karnisze

Przykład wykonania u klienta

Wycena

Karnisze Warszawa – każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą karnisze, rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”.

Zachęcamy do wypełnienia formularza zamówienia w celu zyskania szczegółów oferty karniszy.
Jesteśmy przekonani, że spełni ona Państwa wszelkie oczekiwania.

 • Bezpłatna wycena karniszy
 • Bezpłatne pomiary na terenie Warszawy
 • Ceny producenta
 • Najwyższa jakość produktu i usługi

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem oraz sprzedażą produktów pod kątem aranżacji okien w pomieszczeniach. Więcej o naszej firmie https://roletywarszawa.com.pl/

Ile to kosztuje?

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”.

Pomiar

Pomiar dokonywany jest zawsze bezpośrednio u Klienta – w mieszkaniu, domu lub w firmie. Pomiaru dokonuje nasz pracownik, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wszystkie dane są prawidłowe, a roleta lub żaluzja, zostanie idealnie dopasowana do okna.

Dokonanie pomiaru zawsze jest bezpłatne!

Montaż

Montaż zakupionych u nas rolet i żaluzji jest wykonywany przez pracowników naszej firmy. Dzięki temu wybrane przez Państwa dekoracje okienne, wcześniej wykonane dokładnie na wymiar, zamontowane zostaną szybko i sprawnie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ!

Kontakt

+22 663 39 79

M-art ul. Rudnickiego 10 (róg Kochanowskiego)

Napisz do nas

  1Imię i nazwisko*
  Email*
  Numer telefonu kontaktowego*


  Treść wiadomości lub opis sytuacji*:


  Współracujemy z firmami

  eurofirany
  SAMA LOGO lj39ti8w
  gerster
  rad pol
  margo
  spagno
  ozlem