Zasłony Warszawa

Zasłony Warszawa - zapoznaj sie z naszą ofertą

Zasłony Warszawa

W dzisiejszych czasach zasłony na okna to coś więcej niż tylko ochrona przed ciekawskimi spojrzeniami z ulicy. Coraz częściej są one nieodłącznym i bardzo ważnym elementem ogólnego wystroju wnętrza. Dlatego też często dobór odpowiednich zasłon to nie lada wyzwanie. Istniejąca od kilkunastu lat nasza firma, bazująca na swoim doświadczeniu oraz na pasji i doskonałym wyczuciu smaku swoich pracowników oferuje Państwu szeroki wachlarz materiałów w różnej kolorystyce i fakturze oraz o niepowtarzalnych wzorach.

Dzięki temu zyskują Państwo oryginalną zasłonę okienną

Zasłony Warszawa – profesjonalne szycie zasłon

Oferujemy Państwu usługi związane z profesjonalnym szyciem, które wykonujemy z materiałów najlepszej jakości i gatunku, pochodzących od najbardziej cenionych producentów na rynku.

Dlatego też nasze produkty cieszą się niebywałą wytrzymałością i są odporne na prucie oraz wytarcia i blaknięcie koloru wraz z upływem czasu. Są one także bardzo łatwe w utrzymaniu ich w czystości, gdyż nie wymagają żadnych szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, w razie wyraźnych zabrudzeń można je śmiało wyprać w pralce.

Jakie zasłony jesteśmy wstanie wykonać?

Jesteśmy w stanie wykonać zasłony z każdego rodzaju materiału, od grubej i ciężkiej kotary, po delikatną i zwiewną osłonę okienną.

Na Państwa życzenie uszyjemy zarówno krótką, jak i długą zasłonę. Podczas prac nad aranżacją okna sugestie i życzenia klientów są dla nas podstawowym wyznacznikiem oraz punktem zaczepienia.

Szeroki wybór zasłon do różnych pomieszczeń

Nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze najbardziej odpowiedniego materiału i rodzaju, tak aby wystrój okna był dopasowany do ogólnej dekoracji wnętrza. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno zasłony dopasowane do klasycznej aranżacji pomieszczeń, jak i te które doskonale komponują się z bardziej nowoczesnym wyglądem.

Wykonujemy zarówno zasłony zwiewne i lekkie, które nadadzą delikatności każdemu pomieszczeniu, jak i zasłony grube i ciężkie, które wyeksponują elegancki i dostojny wystrój wnętrza.

Jesteśmy także do usług dla naszych najmłodszych klientów, których z pewnością ucieszą kolorowe i bajowe zasłonki w ich dziecięcych pokojach. Nasze usługi dotyczą nie tylko prywatnych domów, ale także biur i urzędów. Nasze zasłony to nie tylko pięknie udekorowane okno. To również wysoce funkcjonalny produkt, gdyż odpowiednio dobrany materiał może pełnić funkcje termoizolacyjne: zatrzymuje dopływ zimnego lub gorącego powietrza z zewnątrz. Praca naszej firmy nie kończy się wraz z uszyciem zasłony.

Gwarantujemy Państwu również usługi związane z jej zawieszeniem, łącznie z zamontowaniem wszelkich niezbędnych elementów dodatkowych.


Wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości

Swoje usługi wykonujemy na terenie całej Warszawy, a zamówienia przyjmujemy nawet na najbardziej nietypowy kształt i rozmiar okien. Oferujemy również szeroką paletę barw, co pozwala na doskonałe dopasowanie plis do ogólnego wystroju wnętrza. Dzięki swojemu wyglądowi idealnie komponują się z różnorodnym wnętrzami, nadają od pomieszczeń o wystroju klasycznym do wnętrz o wystroju nowoczesnym.

Plisy stanowią idealne rozwiązanie zarówno do okien w zaciszu domowym, jak i dla okien w firmach

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami, poprzez kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularz kontaktowego, którzy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat naszych produktów. Ponadto fachowa wiedza, w jaką uzbrojeni są nasi pracownicy pozwoli na najlepszy wybór interesujących Państwa zasłon plisowanych. Wychodząc naprzeciw Państwu oczekiwaniom umożliwiamy bezpłatną wycenę plis. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja dostarczenia Państwu produktów najwyższej jakości.

Firany Warszawa

Plisy z sznurkami

Przykład wykonania u klienta

Firany

Plisy z sznurkami

Przykład wykonania u klienta

Wycena

Zasłony Warszawa jak i inne produkty w naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą zasłony i firany, rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”.

Zachęcamy do wypełnienia formularza zamówienia w celu zyskania szczegółów oferty na temat zasłon.
Jesteśmy przekonani, że spełni ona Państwa wszelkie oczekiwania.

  • Bezpłatna wycena
  • Bezpłatne pomiary na terenie Warszawy
  • Ceny producenta
  • Najwyższa jakość produktu i usługi

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem oraz sprzedażą produktów pod kątem aranżacji okien w pomieszczeniach. Więcej o naszej firmie https://roletywarszawa.com.pl/

Ile to kosztuje?

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”.

Pomiar

Pomiar dokonywany jest zawsze bezpośrednio u Klienta – w mieszkaniu, domu lub w firmie. Pomiaru dokonuje nasz pracownik, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wszystkie dane są prawidłowe, a roleta lub żaluzja, zostanie idealnie dopasowana do okna.

Dokonanie pomiaru zawsze jest bezpłatne!

Montaż

Montaż zakupionych u nas rolet i żaluzji jest wykonywany przez pracowników naszej firmy. Dzięki temu wybrane przez Państwa dekoracje okienne, wcześniej wykonane dokładnie na wymiar, zamontowane zostaną szybko i sprawnie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ!

Kontakt

+22 663 39 79

roletywarszawa.com@gmail.com

M-art ul. Rudnickiego 10 (róg Kochanowskiego)

Napisz do nas

Imię i nazwisko*
Email*
Telefon:

Wybierz usługę do wyceny:

Treść wiadomości lub opis sytuacji: