Zasłony Warszawa

 

W dzisiejszych czasach zasłony na okna to coś więcej niż tylko ochrona przed ciekawskimi spojrzeniami z ulicy. Coraz częściej są one nieodłącznym i bardzo ważnym elementem ogólnego wystroju wnętrza. Dlatego też często dobór odpowiednich zasłon to nie lada wyzwanie. Istniejąca od kilkunastu lat nasza firma, bazująca na swoim doświadczeniu oraz na pasji i doskonałym wyczuciu smaku swoich pracowników oferuje Państwu szeroki wachlarz materiałów w różnej kolorystyce i fakturze oraz o niepowtarzalnych wzorach.

Dzięki temu zyskują Państwo oryginalną zasłonę okienną

Zaslony_warszawa

Profesjonalne szycie zasłon

Oferujemy Państwu usługi związane z profesjonalnym szyciem, które wykonujemy z materiałów najlepszej jakości i gatunku, pochodzących od najbardziej cenionych producentów na rynku. Dlatego też nasze produkty cieszą się niebywałą wytrzymałością i są odporne na prucie oraz wytarcia i blaknięcie koloru wraz z upływem czasu. Są one także bardzo łatwe w utrzymaniu ich w czystości, gdyż nie wymagają żadnych szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, w razie wyraźnych zabrudzeń można je śmiało wyprać w pralce.

Jesteśmy w stanie wykonać zasłony z każdego rodzaju materiału, od grubej i ciężkiej kotary, po delikatną i zwiewną osłonę okienną. Na Państwa życzenie uszyjemy zarówno krótką, jak i długą zasłonę. Podczas prac nad aranżacją okna sugestie i życzenia klientów są dla nas podstawowym wyznacznikiem oraz punktem zaczepienia.
Zaslony_warszawa_2

Szeroki wybór zasłon do różnych pomieszczeń

Nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze najbardziej odpowiedniego materiału i rodzaju, tak aby wystrój okna był dopasowany do ogólnej dekoracji wnętrza. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno zasłony dopasowane do klasycznej aranżacji pomieszczeń, jak i te które doskonale komponują się z bardziej nowoczesnym wyglądem. Wykonujemy zarówno zasłony zwiewne i lekkie, które nadadzą delikatności każdemu pomieszczeniu, jak i zasłony grube i ciężkie, które wyeksponują elegancki i dostojny wystrój wnętrza.

Jesteśmy także do usług dla naszych najmłodszych klientów, których z pewnością ucieszą kolorowe i bajowe zasłonki w ich dziecięcych pokojach. Nasze usługi dotyczą nie tylko prywatnych domów, ale także biur i urzędów. Nasze zasłony to nie tylko pięknie udekorowane okno. To również wysoce funkcjonalny produkt, gdyż odpowiednio dobrany materiał może pełnić funkcje termoizolacyjne: zatrzymuje dopływ zimnego lub gorącego powietrza z zewnątrz. Praca naszej firmy nie kończy się wraz z uszyciem zasłony.

Gwarantujemy Państwu również usługi związane z jej zawieszeniem, łącznie z zamontowaniem wszelkich niezbędnych elementów dodatkowych.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz