Zasłony Warszawa

Zasłony Warszawa - zapoznaj sie z naszą ofertą

Zasłony Warszawa

Zasłony Warszawa. W dzisiejszych czasach zasłony na okna to coś więcej niż tylko ochrona przed ciekawskimi spojrzeniami z ulicy. Coraz częściej są one nieodłącznym i bardzo ważnym elementem ogólnego wystroju wnętrza. Dlatego też często dobór odpowiednich zasłon to nie lada wyzwanie.

Istniejąca od kilkunastu lat nasza firma, bazująca na swoim doświadczeniu oraz na pasji i doskonałym wyczuciu smaku swoich pracowników oferuje Państwu szeroki wachlarz materiałów w różnej kolorystyce i fakturze oraz o niepowtarzalnych wzorach.

Zasłony do mieszkania warszawa

Zasłony Warszawa

Dzięki temu zyskują Państwo oryginalną zasłonę okienną

Szycie zasłon Warszawa

Oferujemy Państwu usługi związane z profesjonalnym szyciem, które wykonujemy z materiałów najlepszej jakości i gatunku, pochodzących od najbardziej cenionych producentów na rynku.

Dlatego też nasze produkty cieszą się niebywałą wytrzymałością i są odporne na prucie oraz wytarcia i blaknięcie koloru wraz z upływem czasu. Są one także bardzo łatwe w utrzymaniu ich w czystości, gdyż nie wymagają żadnych

Zasłony Warszawa

Zasłony Warszawa

szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, w razie wyraźnych zabrudzeń można je śmiało wyprać w pralce.

Jakie zasłony jesteśmy wstanie wykonać?

Jesteśmy w stanie wykonać zasłony z każdego rodzaju materiału, od grubej i ciężkiej kotary, po delikatną i zwiewną osłonę okienną.

Na Państwa życzenie uszyjemy zarówno krótką, jak i długą zasłonę. Podczas prac nad aranżacją okna sugestie i życzenia klientów są dla nas podstawowym wyznacznikiem oraz punktem zaczepienia.

Szeroki wybór zasłon do różnych pomieszczeń

Nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze najbardziej odpowiedniego materiału i rodzaju, tak aby wystrój okna był dopasowany do ogólnej dekoracji wnętrza.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno zasłony

 • dopasowane do klasycznej aranżacji pomieszczeń,
 • jak i te które doskonale komponują się z bardziej nowoczesnym wyglądem.

Zasłony Warszawa cena

Cena jest uzależniona od wielu warunków jakie trzeba wziąć pod uwagę przy projektowaniu i wykonaniu zasłon, na przykład:

 • rodzaj materiałów na zasłony,
 • wymiary zasłon,
 • wykończenia.

Wykonujemy zarówno zasłony zwiewne i lekkie, które nadadzą delikatności każdemu pomieszczeniu, jak i zasłony grube i ciężkie, które wyeksponują elegancki i dostojny wystrój wnętrza.

Jesteśmy także do usług dla naszych najmłodszych klientów, których z pewnością ucieszą kolorowe i bajowe zasłonki w ich dziecięcych pokojach.

Zasłony Warszawa oferta

Nasze usługi dotyczą nie tylko prywatnych domów, ale także biur i urzędów. Nasze zasłony to nie tylko pięknie udekorowane okno. To również wysoce funkcjonalny produkt, gdyż odpowiednio dobrany materiał może pełnić funkcje termoizolacyjne:

 • zatrzymuje dopływ zimnego
 • lub gorącego powietrza z zewnątrz.

Praca naszej firmy nie kończy się wraz z uszyciem zasłony.

Gwarantujemy Państwu również usługi związane z jej zawieszeniem, łącznie z zamontowaniem wszelkich niezbędnych elementów dodatkowych.


Wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości

Swoje usługi wykonujemy na terenie całej Warszawy, a zamówienia przyjmujemy nawet na najbardziej nietypowy kształt i rozmiar okien. Oferujemy również szeroką paletę barw, co pozwala na doskonałe dopasowanie plis do ogólnego wystroju wnętrza. Dzięki swojemu wyglądowi idealnie komponują się z różnorodnym wnętrzami, nadają od pomieszczeń o wystroju klasycznym do wnętrz o wystroju nowoczesnym.

Zasłony Warszawa stanowią idealne rozwiązanie zarówno do okien w zaciszu domowym, jak i dla okien w firmach

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami, poprzez kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularz kontaktowego, którzy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat naszych produktów.

Ponadto fachowa wiedza, w jaką posiadają nasi pracownicy pozwoli na najlepszy wybór interesujących Państwa zasłon.

Wychodząc naprzeciw Państwu oczekiwaniom umożliwiamy bezpłatną wycenę zasłon. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja dostarczenia Państwu produktów i usług najwyższej jakości.

Firany Warszawa

Zasłony

Przykład wykonania u klienta

Firany

Zasłony

Przykład wykonania u klienta

Wycena

Zasłony Warszawa jak i inne produkty w naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą zasłony i firany, rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”.

Zachęcamy do wypełnienia formularza zamówienia w celu zyskania szczegółów oferty na temat zasłon.
Jesteśmy przekonani, że spełni ona Państwa wszelkie oczekiwania.

 • Bezpłatna wycena
 • Bezpłatne pomiary na terenie Warszawy
 • Ceny producenta
 • Najwyższa jakość produktu i usługi

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem oraz sprzedażą produktów pod kątem aranżacji okien w pomieszczeniach. Więcej o naszej firmie https://roletywarszawa.com.pl/

Ile to kosztuje?

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”.

Pomiar

Pomiar dokonywany jest zawsze bezpośrednio u Klienta – w mieszkaniu, domu lub w firmie. Pomiaru dokonuje nasz pracownik, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wszystkie dane są prawidłowe, a roleta lub żaluzja, zostanie idealnie dopasowana do okna.

Dokonanie pomiaru zawsze jest bezpłatne!

Montaż

Montaż zakupionych u nas rolet i żaluzji jest wykonywany przez pracowników naszej firmy. Dzięki temu wybrane przez Państwa dekoracje okienne, wcześniej wykonane dokładnie na wymiar, zamontowane zostaną szybko i sprawnie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ!

Kontakt

+22 663 39 79

M-art ul. Rudnickiego 10 (róg Kochanowskiego)

Napisz do nas

  1Imię i nazwisko*
  Email*
  Numer telefonu kontaktowego*


  Treść wiadomości lub opis sytuacji*:  Współracujemy z firmami

  eurofirany
  SAMA LOGO lj39ti8w
  gerster
  rad pol
  margo
  spagno
  ozlem