Plisy w montażu góra dół

Plisy w montażu góra dół

Ten rodzaj plisy wykonuje się  jak najbliżej szyby okna, przykręcając plisę do listewek przy szybowych nie naruszając przy tym ramy okna i nie tracimy gwarancji na okna.

Sterowanie plisą odbywa się uchwytami od góry i od dołu więc plisę możemy ustawić w każdej pozycji zasłaniając albo całe okno albo dół okna, górę okna a nawet możemy ustawić plisę na środku okna.

Plisy w montażu góra dół

Plisy w montażu góra dół

Plisa w montażu standardowym uważana jest za najlepszą ponieważ jest bezawaryjna i pozwala zasłonić dowolną część okna.

Plisy są również doskonałym rozwiązaniem w przypadku okien dachowych, gdyż dzięki specjalnej konstrukcji doskonale przylegają do okien uchylnych, minimalizując groźbę ich przypadkowego uszkodzenia.

Sprawdzony materiał od czołowych producentów na rynku, z którego wykonane są sznurki i elementy dodatkowe sprawdzają się nawet przy ich intensywnym, codziennym użytkowaniu sznurki nie przecierają się ani nie zrywają.

System montażowy za pomocą sznurków umożliwia swobodną regulację dopływu światła do Państwa wnętrz. Sznurki umiejscowione są tak, aby były jak najmniej widoczne i nie przysłaniały ogólnego wrażania dekoracji okna. Istnieje możliwość kolorystycznego dopasowania sznurka do ogólnej kolorystyki całej plisy. Rolety sterowane sznurkami mogą być stosowane jako funkcjonalna zasłona okienna, zarówno w prywatnych domach , jak i w we wszelkiego rodzaju biurach i urzędach.


Wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości

Swoje usługi wykonujemy na terenie całej Warszawy, a zamówienia przyjmujemy nawet na najbardziej nietypowy kształt i rozmiar okien. Oferujemy również szeroką paletę barw, co pozwala na doskonałe dopasowanie plis do ogólnego wystroju wnętrza. Dzięki swojemu wyglądowi idealnie komponują się z różnorodnym wnętrzami, nadają od pomieszczeń o wystroju klasycznym do wnętrz o wystroju nowoczesnym.

Plisy Warszawa – Plisy stanowią idealne rozwiązanie zarówno do okien w zaciszu domowym, jak i dla okien w firmach.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami, poprzez kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularz kontaktowego, którzy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat naszych produktów. Ponadto fachowa wiedza, w jaką uzbrojeni są nasi pracownicy pozwoli na najlepszy wybór interesujących Państwa zasłon plisowanych. Wychodząc naprzeciw Państwu oczekiwaniom umożliwiamy bezpłatną wycenę plis. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja dostarczenia Państwu produktów najwyższej jakości.

Plisy z warstwą antystatyczną

Plisy z warstwą antystatyczną

Przykład wykonania u klienta

Plisy z warstwą antystatyczną

Plisy z warstwą antystatyczną

Przykład wykonania u klienta

Wycena

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”. Zachęcamy do wypełnienia formularza zamówienia w celu zyskania szczegółów oferty.
Jesteśmy przekonani, że spełni ona Państwa wszelkie oczekiwania.

 • Bezpłatna wycena
 • Bezpłatne pomiary na terenie Warszawy
 • Ceny producenta
 • Najwyższa jakość produktu i usługi

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem oraz sprzedażą produktów pod kątem aranżacji okien w pomieszczeniach. Więcej o naszej firmie https://roletywarszawa.com.pl/

Ile to kosztuje?

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”.

Pomiar

Pomiar dokonywany jest zawsze bezpośrednio u Klienta – w mieszkaniu, domu lub w firmie. Pomiaru dokonuje nasz pracownik, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wszystkie dane są prawidłowe, a roleta lub żaluzja, zostanie idealnie dopasowana do okna.

Dokonanie pomiaru zawsze jest bezpłatne!

Montaż

Montaż zakupionych u nas rolet i żaluzji jest wykonywany przez pracowników naszej firmy. Dzięki temu wybrane przez Państwa dekoracje okienne, wcześniej wykonane dokładnie na wymiar, zamontowane zostaną szybko i sprawnie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ!

Kontakt

+22 663 39 79

M-art ul. Rudnickiego 10 (róg Kochanowskiego)

Napisz do nas

  1Imię i nazwisko*
  Email*
  Numer telefonu kontaktowego*


  Treść wiadomości lub opis sytuacji*:  Współracujemy z firmami

  eurofirany
  SAMA LOGO lj39ti8w
  gerster
  rad pol
  margo
  spagno
  ozlem