Plisy do okien dachowych

Plisy do okien dachowych

Rolety plisowane są idealnym rozwiązaniem w przypadku nietypowych okien, jakimi są np. okna dachowe. Dzięki odpowiednio dobranemu rodzajowi tkaniny oraz jej barwie plisy doskonale zaciemniają okna na dachu. System, w jaki wyposażone są plisy umożliwia ich zaciąganie na zadowalającym Państwa poziomie, dzięki czemu mogą Państwo skutecznie regulować poziom nasłonecznienia w pomieszczeniach.

Rolety plisowane

Rolety plisowane umożliwiają zasłonięcie dowolnego fragmentu okna dachowego, dzięki systemowi zaciągania z góry na dół lub z dołu na górę. plisy 1Wielką zaletą zasłon plisowanych jest to, iż w porównaniu np. do tradycyjnych rolet sprawiają wrażenie o wiele lżejszych. A to dzięki temu, iż w przeciwieństwie do rolet mają znacznie węższe listwy, nie posiadają także kaset, do których chowają się zwijane rolety.

Plisy Warszawa Lżejszy i znacznie delikatniejszy wygląd zasłon plisowanych, zamontowanych na oknach dachowych, nadaje każdemu wnętrzu niepowtarzalny klimat. Specjalna półprzezroczysta forma tkanin dodatkowo niepowtarzalnie rozprasza światło, co nadaje efekt przytulności.

Plisy do okien dachowych są bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, gdyż dzięki swoim antystatycznym właściwościom właściwie nie wymagają czyszczenia. Jednakże, w razie potrzeby, w każdej chwili można je swobodnie uprać.

Dzięki swojej unikatowej formie tkaniny, z której wykonane są plisy nie prostują się, dzięki czemu służą na długi czas. Dodatkowym walorem rolet plisowanych jest to, iż można je zakładać nawet na najbardziej nietypowych kształtach w oknach dachowych.

Plplisy 2isy do okien dachowych cena

Trudno wycenić jest plisy do okien dachowych, ponieważ okna dachowe bywają rożnych wymiarów, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w celu wykonania bezpłatny wyceny plis dachowych.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z opcji bezpłatnej wyceny oraz do kontaktu z naszymi pracownikami w celu wyboru najodpowiedniejszego rozmiaru oraz koloru plis.

 

 

 

Zobacz również: Rolety Warszawa Bielany | Rolety zewnętrzne Warszawa | Wymiana rolety w kasecie | Plisy w montażu góra dół | Zasłony Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.