Firany Warszawa

Firany Warszawa - jesteśmy producentem firnam na wymiar.

Firany Warszawa

Firany Warszawa – od kilkunastu lat szyjemy dla Państwa wysokiej jakości firany i zasłony które spełniają jednocześnie dwa zadania:

 • pięknie zdobią okno nadając wnętrzu niepowtarzalny klimat i ciepło,
 • oraz zasłaniają nas przed światłem słonecznym i zapewniając wymaganą intymność – z jednej strony dekoracyjny, a z drugiej funkcjonalny.

Są bowiem idealnym sposobem na zapewnienie sobie domowej prywatności

oraz powstrzymanie promieni słonecznych, wpadających do wnętrza.

Firany Warszawa

Posiadamy szeroki wybór próbników firan

W ofercie posiadamy kilkaset próbników najbardziej liczących się w branży producentów tkanin. Dzięki temu wykonuje

Firany Warszawa

Firany Warszawa

my firany i zasłony o niebanalnych wzorach, pięknych kolorach oraz dużej wytrzymałości.

Wykonujemy dekoracje od

projektu do zawieszenia na oknie, łącznie z montażem systemów rolet lub karniszy

Modne firany do każdego okna

Jeżeli poszukujecie Państwo modnej i bezpretensjonalnej aranżacji okiennej, skorzystajcie z naszej oferty. Dopasujemy materiały i rozwiązania idealne na miarę Waszych potrzeb oraz ogólnego wystroju mieszkania lub biura. Delikatne, przejrzyste firany dodadzą wnętrzu lekkości, a oryginalnie zaprojektowane zasłony dopełnią charakteru całości. Proponujemy rozwiązania klasyczne, ponadczasowe, ale też efektowne pod względem wzornictwa. Jako jedna z nielicznych firm na rynku jesteśmy w stanie obić tkaniną ściany Państwa wnętrz.

Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Warszawie na ul. Rudnickiego 10 i zapoznania się z bogatą ofertą. Z pewnością znajdziecie Państwo coś idealnego dla siebie.


Firany Warszawa – wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości usługi.

Usługę szycia firan na zamówienie, wykonujemy na terenie całej Warszawy, a zamówienia przyjmujemy nawet na najbardziej nietypowy kształt i rozmiar okien.

Oferujemy również szeroką paletę barw firan oraz materiałów, co pozwala na doskonałe dopasowanie firanek do ogólnego wystroju wnętrza.

Dzięki swojemu wyglądowi, uszyte przez nas firany idealnie komponują się z różnorodnym wnętrzami, nadają od pomieszczeń o wystroju klasycznym do wnętrz o wystroju nowoczesnym.

Firany stanowią idealne rozwiązanie zarówno do okien w zaciszu domowym, jak i dla okien w firmach

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami, poprzez kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularz kontaktowego, którzy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat naszych produktów.

Zajmujemy się szyciem firan na zamówienie w Warszawie od wielu lat, a nasz zespół pracowników posiada duże doświadczanie i wiedze na temat dobory firan do pomieszczeń, mieszkań i domów – doradzimy, pokażemy i pomożemy.

Wychodząc naprzeciw Państwu oczekiwaniom umożliwiamy bezpłatną wycenę firan w Warszawie. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja dostarczenia Państwu produktów najwyższej jakości.

Firany Warszawa

Firany Warszawa

Przykład wykonania u klienta. Uszycie i montaż firan w mieszkaniu.

Firany

Firany w domu

Przykład wykonania firan na zamówienie do domu klienta.

Wycena

Firany Warszawa – Bezpłatna wycena

Firany szyjemy na zamówienie. Oferujemy bezpłatną wycenę firan w Warszawie.

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”.

Zachęcamy do wypełnienia formularza zamówienia w celu zyskania szczegółów oferty. Jesteśmy przekonani, że spełni ona Państwa wszelkie oczekiwania.

 • Bezpłatna wycena firan w Warszawie
 • Bezpłatne pomiary na terenie Warszawy
 • Ceny producenta – szyjemy firany na wymiar
 • Najwyższa jakość produktu i usługi już od wielu lat

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem oraz sprzedażą produktów wyposażenia mieszkań i domów. Szyjemy firany na zamówienie klienta.

Ile to kosztuje?

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. Oferujemy naszym klientom bezpłatna wycenę na ternie Warszawy. U nas możesz zamówić, firany, zasłony, rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”.

Pomiar

Pomiar dokonywany jest zawsze bezpośrednio u Klienta – w mieszkaniu, domu lub w firmie. Pomiaru dokonuje nasz pracownik, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wszystkie dane są prawidłowe, a roleta lub żaluzja, zostanie idealnie dopasowana do okna.

Dokonanie pomiaru zawsze jest bezpłatne!

Montaż

Montaż zakupionych u nas rolet i żaluzji jest wykonywany przez pracowników naszej firmy. Dzięki temu wybrane przez Państwa dekoracje okienne, wcześniej wykonane dokładnie na wymiar, zamontowane zostaną szybko i sprawnie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ!

Kontakt

+22 663 39 79

roletywarszawa.com@gmail.com

M-art ul. Rudnickiego 10 (róg Kochanowskiego)

Napisz do nas

  1Imię i nazwisko*
  Email*
  Numer telefonu kontaktowego*


  Treść wiadomości lub opis sytuacji*: