Plisy do okien dachowych

Plisy do okien dachowych

Rolety plisowane

Rolety plisowane są idealnym rozwiązaniem w przypadku nietypowych okien, jakimi są np. okna dachowe. Dzięki odpowiednio dobranemu rodzajowi tkaniny oraz jej barwie plisy doskonale zaciemniają okna na dachu.

Plisy Warszawa

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie.

System, w jaki wyposażone są plisy umożliwia ich zaciąganie na zadowalającym Państwa poziomie, dzięki czemu mogą Państwo skutecznie regulować poziom nasłonecznienia w pomieszczeniach. Rolety plisowane umożliwiają zasłonięcie dowolnego fragmentu okna dachowego, dzięki systemowi zaciągania z góry na dół lub z dołu na górę.

Plisy do okien dachowych

Wielką zaletą zasłon plisowanych jest to, iż w porównaniu np. do tradycyjnych rolet sprawiają wrażenie o wiele lżejszych. A to dzięki temu, iż w przeciwieństwie do rolet mają znacznie węższe listwy, nie posiadają także kaset, do których chowają się zwijane rolety. Lżejszy i znacznie delikatniejszy wygląd zasłon plisowanych, zamontowanych na oknach dachowych, nadaje każdemu wnętrzu niepowtarzalny klimat.

Materiały na plisy

Specjalna półprzezroczysta forma tkanin dodatkowo niepowtarzalnie rozprasza światło, co nadaje efekt przytulności. Plisy są bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, gdyż dzięki swoim antystatycznym właściwościom właściwie nie wymagają czyszczenia. Jednakże, w razie potrzeby, w każdej chwili można je swobodnie uprać.

Dzięki swojej unikatowej formie tkaniny, z której wykonane są plisy nie prostują się, dzięki czemu służą na długi czas. Dodatkowym walorem rolet plisowanych jest to, iż można je zakładać nawet na najbardziej nietypowych kształtach w oknach dachowych.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z opcji bezpłatnej wyceny oraz do kontaktu z naszymi pracownikami w celu wyboru najodpowiedniejszego rozmiaru oraz koloru plis.


Wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości

Swoje usługi wykonujemy na terenie całej Warszawy, a zamówienia przyjmujemy nawet na najbardziej nietypowy kształt i rozmiar okien. Oferujemy również szeroką paletę barw, co pozwala na doskonałe dopasowanie plis do ogólnego wystroju wnętrza. Dzięki swojemu wyglądowi idealnie komponują się z różnorodnym wnętrzami, nadają od pomieszczeń o wystroju klasycznym do wnętrz o wystroju nowoczesnym.

Plisy stanowią idealne rozwiązanie zarówno do okien w zaciszu domowym, jak i dla okien w firmach

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami, poprzez kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularz kontaktowego, którzy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji na temat naszych produktów. Ponadto fachowa wiedza, w jaką uzbrojeni są nasi pracownicy pozwoli na najlepszy wybór interesujących Państwa zasłon plisowanych. Wychodząc naprzeciw Państwu oczekiwaniom umożliwiamy bezpłatną wycenę plis. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja dostarczenia Państwu produktów najwyższej jakości.

Plisy do okien dachowych

Plisy do okien dachowych

Przykład wykonania u klienta

Plisy do plafonów i ogrodów zimowych

Plisy do okien dachowych

Przykład wykonania u klienta

Wycena

Plisy do okien dachowych

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą Plisy do okien dachowych, rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”.

Zachęcamy do wypełnienia formularza zamówienia w celu zyskania szczegółów oferty dotyczacych – plisy do okien dachowych.
Jesteśmy przekonani, że spełni ona Państwa wszelkie oczekiwania.

 • Bezpłatna wycena
 • Bezpłatne pomiary na terenie Warszawy
 • Ceny producenta
 • Najwyższa jakość produktu i usługi

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem oraz sprzedażą produktów pod kątem aranżacji okien w pomieszczeniach. Więcej o naszej firmie https://roletywarszawa.com.pl/

Ile to kosztuje?

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”.

Pomiar

Pomiar dokonywany jest zawsze bezpośrednio u Klienta – w mieszkaniu, domu lub w firmie. Pomiaru dokonuje nasz pracownik, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wszystkie dane są prawidłowe, a roleta lub żaluzja, zostanie idealnie dopasowana do okna.

Dokonanie pomiaru zawsze jest bezpłatne!

Montaż

Montaż zakupionych u nas rolet i żaluzji jest wykonywany przez pracowników naszej firmy. Dzięki temu wybrane przez Państwa dekoracje okienne, wcześniej wykonane dokładnie na wymiar, zamontowane zostaną szybko i sprawnie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ!

Kontakt

+22 663 39 79

M-art ul. Rudnickiego 10 (róg Kochanowskiego)

Napisz do nas

  1Imię i nazwisko*
  Email*
  Numer telefonu kontaktowego*


  Treść wiadomości lub opis sytuacji*: