Rolety w kasecie Warszawa

Producent rolet w kasecie

Rolety w kasecie Warszawa

Rolety w kasecie Warszawa. Oferujemy Państwu wysokiej jakości rolety w obudowie, które doskonale sprawdzają się w praktyce dzięki przymocowanym do okna prowadnicom, nie pozwalającym na wpadanie światła do wnętrz nawet bokami.

Rolety w kasecie Warszawa

Dzięki dużej liczbie wariantów kolorystycznych, możliwe jest dobranie odpowiedniego rozwiązania do koloru stolarki okiennej. Dzięki temu podnosząc rolety Warszawa oraz chowając tkaninę w obudowie, okno wygląda tak, jakby rolety wcale na nim nie było.

Rozwiązanie to zyskało na popularności wśród Klientów ze względu na swoją funkcjonalność, łatwość obsługi, skuteczność w zatrzymywaniu promieni oraz wysoką estetykę. Inwestycja pozwoli na uzyskanie komfortu oraz wzbogacenie wystroju wnętrza – w domu, biurze, pomieszczeniach hotelowych itd.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia – zlecenia realizujemy tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Rolety w kasecie

Rolety w kasecie

Przykład wykonania u klienta

Rolety w kasecie

Rolety w kasecie

Przykład wykonania u klienta

Wycena

Rolety w kasecie Warszawa. Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”. Zachęcamy do wypełnienia formularza zamówienia w celu zyskania szczegółów oferty.
Jesteśmy przekonani, że spełni ona Państwa wszelkie oczekiwania.

  • Bezpłatna wycena rolet w kasecie
  • Bezpłatne pomiary rolet w kasecie na terenie Warszawy
  • Ceny producenta
  • Najwyższa jakość produktu i usługi

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem oraz sprzedażą produktów pod kątem aranżacji okien w pomieszczeniach. Więcej o naszej firmie https://roletywarszawa.com.pl/

Ile to kosztuje?

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”.

Pomiar

Pomiar dokonywany jest zawsze bezpośrednio u Klienta – w mieszkaniu, domu lub w firmie. Pomiaru dokonuje nasz pracownik, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wszystkie dane są prawidłowe, a roleta lub żaluzja, zostanie idealnie dopasowana do okna.

Dokonanie pomiaru zawsze jest bezpłatne!

Montaż

Montaż zakupionych u nas rolet i żaluzji jest wykonywany przez pracowników naszej firmy. Dzięki temu wybrane przez Państwa dekoracje okienne, wcześniej wykonane dokładnie na wymiar, zamontowane zostaną szybko i sprawnie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ!

Kontakt

+22 663 39 79

roletywarszawa.com@gmail.com

M-art ul. Rudnickiego 10 (róg Kochanowskiego)

Napisz do nas

Imię i nazwisko*
Email*
Telefon:

Wybierz usługę do wyceny:

Treść wiadomości lub opis sytuacji: