Rolety w kasecie Warszawa

Producent rolet w kasecie

Rolety w kasecie Warszawa

Rolety w kasecie Warszawa. Oferujemy Państwu wysokiej jakości rolety w obudowie, które doskonale sprawdzają się w praktyce dzięki przymocowanym do okna prowadnicom, nie pozwalającym na wpadanie światła do wnętrz nawet bokami.

Rolety w kasecie Warszawa

Dzięki dużej liczbie wariantów kolorystycznych, możliwe jest dobranie odpowiedniego rozwiązania do koloru stolarki okiennej. Dzięki temu podnosząc rolety Warszawa oraz chowając tkaninę w obudowie, okno wygląda tak, jakby rolety wcale na nim nie było.rolety szpital 2 poprawka

Rozwiązanie to zyskało na popularności wśród Klientów ze względu na swoją funkcjonalność, łatwość obsługi, skuteczność w zatrzymywaniu promieni oraz wysoką estetykę. Inwestycja pozwoli na uzyskanie komfortu oraz wzbogacenie wystroju wnętrza – w domu, biurze, pomieszczeniach hotelowych itd.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia – zlecenia realizujemy tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Materiały z jakich wykonujemy nasze rolety materiałowe, mogą posiadać różne cechy.

Posiadamy bardzo duży wybór różnych tkanin.

 • Tkaniny jednobarwne,
 • wzorzyste,
 • o wielu kolorach,
 • odcieniach, różnej strukturze powierzchni.
Rolety w kasecie Warszawa

Rolety w kasecie Warszawa

Tkaniny wykorzystywane do produkcji rolet, mogą być:

 • półprzezroczyste,
 • nieprzezroczyste,
 • nieprzepuszczające światła (blackout),
 • również z warstwą odbijającą promienie słoneczne umieszczoną od zewnątrz, od strony szyby (a wewnątrz kolor pozostaje do wyboru).

W trakcie wizyty u Klienta przedstawiamy wzorniki , aby na miejscu można było jak najlepiej dobrać odpowiednią tkaninę do każdego pomieszczenia, np. do wystroju wnętrza, czy innych potrzeb.rolety szpital 4 poprawione

Nasze rolety w kasecie pasują do każdego okna i każdego rodzaju wystroju wnętrza. Kasety i prowadnice rolet aluminiowe, oferujemy w dwunastu kolorach do wyboru.

Dostępne również kasety i prowadnice z PCV dostępne w dziesięciu kolorach. Wszelkie rodzaje rolet oferujemy w naprawdę atrakcyjnych cenach w Warszawie i okolicznych miejscowościach.

Co jeszcze możemy Państwu polecić?

Propozycji jest mnóstwo, ale szczególnie zachęcamy do sprawdzenia ofert: moskitiery drzwiowe, żaluzje fasadowe, rolety rzymskie.

roleta w kasecie

Roleta w kasecie

Rolety w kasecie kolory

Rolety w kasecie kolory

Rolety w kasecie kolory


Rolety w kasecie kolory

Rolety w kasecie kolory

Rolety w kasecie

Rolety w kasecie

Przykład wykonania u klienta

Rolety w kasecie

Rolety w kasecie

Przykład wykonania u klienta

Wycena

Rolety w kasecie Warszawa. Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”. Zachęcamy do wypełnienia formularza zamówienia w celu zyskania szczegółów oferty.
Jesteśmy przekonani, że spełni ona Państwa wszelkie oczekiwania.

 • Bezpłatna wycena rolet w kasecie
 • Bezpłatne pomiary rolet w kasecie na terenie Warszawy
 • Ceny producenta
 • Najwyższa jakość produktu i usługi

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem oraz sprzedażą produktów pod kątem aranżacji okien w pomieszczeniach. Więcej o naszej firmie https://roletywarszawa.com.pl/

Ile to kosztuje?

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”.

Pomiar

Pomiar dokonywany jest zawsze bezpośrednio u Klienta – w mieszkaniu, domu lub w firmie. Pomiaru dokonuje nasz pracownik, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wszystkie dane są prawidłowe, a roleta lub żaluzja, zostanie idealnie dopasowana do okna.

Dokonanie pomiaru zawsze jest bezpłatne!

Montaż

Montaż zakupionych u nas rolet i żaluzji jest wykonywany przez pracowników naszej firmy. Dzięki temu wybrane przez Państwa dekoracje okienne, wcześniej wykonane dokładnie na wymiar, zamontowane zostaną szybko i sprawnie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ!

Kontakt

+22 663 39 79

M-art ul. Rudnickiego 10 (róg Kochanowskiego)

Napisz do nas

  1Imię i nazwisko*
  Email*
  Numer telefonu kontaktowego*


  Treść wiadomości lub opis sytuacji*:  Współracujemy z firmami

  eurofirany
  SAMA LOGO lj39ti8w
  gerster
  rad pol
  margo
  spagno
  ozlem