Rolety rzymskie Warszawa

 

Jest to alternatywa w stosunku do tradycyjnych firanek i zasłon oraz do żaluzji czy też powszechnie stosowanych rolet. Łączą w sobie zalety lekkiej, materiałowej firanki z łatwą obsługą oraz funkcjonalnością tradycyjnych rolet. Dzięki szerokiej gamie rodzaju oraz koloru materiału możecie Państwo nadać niepowtarzalny charakter oraz atmosferę w każdym wnętrzu. Doskonale uzupełniają wystrój zarówno w stylu klasycznym jak i modernistycznym.

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to także praktyczne funkcje

Rolety rzymskie Warszawa. Rolety rzymskie, oprócz swojej funkcji dekoracyjnej, doskonale sprawdzają się jako zasłona przed promieniami słonecznymi oraz przed wzrokiem ciekawskich

Dzięki możliwości wyboru tkaniny sami Państwo decydujecie o intensywności dopuszczenia światła do wnętrz. Umożliwiamy wybór między całkowitym zaciemnieniem, aż do delikatnego przesłonięcia okna. Tym samym pozostawiamy Państwu całkowitą dowolność w regulacji promieniami słonecznymi które mają dostawać się do Państwa pomieszczeń. Dzięki różnorodności faktury materiałów, z której są wykonane, mogą pełnić one funkcje termoizolacyjne: pełnią one ochronę przed dopływem ciepłego lub zimnego powietrza z zewnątrz.

Łatwość utrzymania czystości

Rolety rzymskie łatwo również utrzymać w czystości, gdyż można je prać jak standardowe tkaniny okienne. Są one także odporne na gniecenie się oraz na kurczenie się. To wszystko powoduje to, że rolety rzymskie jest niebywale łatwe w utrzymaniu. Specjalny dobór tkanin powoduje, iż mają one swoje zastosowanie również we wnętrzach o dużej wilgotności powietrza. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów, od klasycznych po bardziej nowoczesne. Są wśród nich materiały przepuszczające światło oraz całkowicie zaciemniające, materiały wzorzyste i materiały gładkie, tkaniny grube lub cienkie. Gwarantujemy także ich wysoką jakość. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa rolety rzymskie specjalnie na wymiar. Oznacza to, że będą one doskonale dopasowane do okien w Państwa pomieszczeniach.

Wykonujemy rolety rzymskie nawet najbardziej nietypowe rozmiary okien, w tym również na okna dachowe. Montowane są głównie we wnękach okiennych lub do ramy okna

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety rzymskie:

Z fiszbinami z tyłu

Z fiszbinami z przodu

Bez fiszbin

Rolety_rzymskie_warszawaFiszbiny są przezroczyste i stanowią doskonałe wzmocnienie rolet rzymskich. Powodują również ich lepsze ułożenie się. Nasze usługi oferujemy na terenie całej Warszawy. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy w fachowy sposób doradzą przy wyborze rolet. Oferujemy także bezpłatny pomiar oraz wycenę.

Rolety rzymskie_2 Rolety rzymskie_3

Rolety rzymskie_4 Rolety rzymskie_5

Rolety rzymskie_6 Rolety rzymskie_7

Cennik