Rolety Rzymskie Warszawa

Rolety rzymskie na wymiar w Warszawie

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 Klientów pozytywnie oceniło prezentowaną ofertę, średnia ocena głosów: 4,04 z 5)

loadingLoading...

Rolety Rzymskie Warszawa

Rolety rzymskie Warszawa, jest to alternatywa w stosunku do tradycyjnych firanek i zasłon oraz do żaluzji czy też powszechnie stosowanych rolet. Łączą w sobie zalety lekkiej, materiałowej firanki z łatwą obsługą oraz funkcjonalnością tradycyjnych rolet.

Dzięki szerokiej gamie rodzaju oraz koloru materiału możecie Państwo nadać niepowtarzalny charakter oraz atmosferę w każdym wnętrzu. Doskonale uzupełniają wystrój zarówno w stylu klasycznym jak i modernistycznym.

Roleta rzymska

Jest to zasłona wykonana z tkaniny lub firanki , która układa się w poziome równomierne fałdy w trakcie podnoszenia. Podnoszenie i opuszczanie odbywa się za pomocą łańcuszka który napędza nawijaki i podnosi lub opuszcza roletę. W zależności od rodzaju materiału fałdy mogą być usztywniane fiszbinami lub nie ( wtedy mamy tylko u dołu obciążnik lub fiszbinę tzw. roleta angielska).

Dół rolety może być wykończony na prosto lub ozdobnym pasem z tkaniny , albo szelkami w które wkładamy ozdobny reling.

Rolety rzymskie Warszawa

to także praktyczne funkcje.
Rolety rzymskie, oprócz swojej funkcji dekoracyjnej, doskonale sprawdzają się jako zasłona przed promieniami słonecznymi oraz przed wzrokiem ciekawskich

Dzięki możliwości wyboru tkaniny sami Państwo decydujecie o intensywności dopuszczenia światła do wnętrz. Umożliwiamy wybór między całkowitym zaciemnieniem, aż do delikatnego przesłonięcia okna. Tym samym pozostawiamy Państwu całkowitą dowolność w regulacji promieniami słonecznymi które mają dostawać się do Państwa pomieszczeń.

Dzięki różnorodności faktury materiałów, z której są wykonane, mogą pełnić one funkcje termoizolacyjne: pełnią one ochronę przed dopływem ciepłego lub zimnego powietrza z zewnątrz.

Łatwość utrzymania czystości rolet rzymskich

Rolety rzymskie łatwo również utrzymać w czystości, gdyż można je prać jak standardowe tkaniny okienne. Są one także odporne na gniecenie się oraz na kurczenie się. To wszystko powoduje to, że rolety rzymskie jest niebywale łatwe w utrzymaniu. Specjalny dobór tkanin powoduje, iż mają one swoje zastosowanie również we wnętrzach o dużej wilgotności powietrza. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów, od klasycznych po bardziej nowoczesne. Są wśród nich materiały przepuszczające światło oraz całkowicie zaciemniające, materiały wzorzyste i materiały gładkie, tkaniny grube lub cienkie. Gwarantujemy także ich wysoką jakość. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa rolety rzymskie specjalnie na wymiar. Oznacza to, że będą one doskonale dopasowane do okien w Państwa pomieszczeniach.

Rolety Rzymskie – Warszawa

Wykonujemy rolety rzymskie nawet najbardziej nietypowe rozmiary okien, w tym również na okna dachowe. Montowane są głównie we wnękach okiennych lub do ramy okna

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety rzymskie:

 • Rolety rzymskie z tunelami nylonowymi.
 • Rolety rzymskie z fiszbinami z tyłu.
 • Rolety rzymskie z fiszbinami z przodu.
 • Rolety rzymskie bez fiszbin.
 • Rolety rzymskie z brzuszyskami.

Fiszbiny są przezroczyste i stanowią doskonałe wzmocnienie rolet rzymskich. Powodują również ich lepsze ułożenie się. Nasze usługi oferujemy na terenie całej Warszawy.

Rolety rzymskie cennik

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy w fachowy sposób doradzą przy wyborze rolet. Oferujemy także bezpłatny pomiar oraz wycenę rolet u Klienta.

Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie

Przykład wykonania u klienta

Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie

Przykład wykonania u klienta

Wycena

Rolety Rzymskie Warszawa

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety warszawa (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”. Zachęcamy do wypełnienia formularza zamówienia w celu zyskania szczegółów oferty.
Jesteśmy przekonani, że spełni ona Państwa wszelkie oczekiwania.

 • Bezpłatna wycena rolet rzymskich
 • Bezpłatne pomiary na terenie Warszawy
 • Ceny producenta
 • Najwyższa jakość produktu i usługi

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem oraz sprzedażą produktów pod kątem aranżacji okien w pomieszczeniach. Więcej o naszej firmie https://roletywarszawa.com.pl/

Ile to kosztuje?

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”.

Pomiar

Pomiar dokonywany jest zawsze bezpośrednio u Klienta – w mieszkaniu, domu lub w firmie. Pomiaru dokonuje nasz pracownik, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wszystkie dane są prawidłowe, a roleta lub żaluzja, zostanie idealnie dopasowana do okna.

Dokonanie pomiaru zawsze jest bezpłatne!

Montaż

Montaż zakupionych u nas rolet i żaluzji jest wykonywany przez pracowników naszej firmy. Dzięki temu wybrane przez Państwa dekoracje okienne, wcześniej wykonane dokładnie na wymiar, zamontowane zostaną szybko i sprawnie.

Kontakt

+22 663 39 79

roletywarszawa.com@gmail.com

M-art ul. Rudnickiego 10 (róg Kochanowskiego)

Napisz do nas

  1Imię i nazwisko*
  Email*
  Numer telefonu kontaktowego*


  Treść wiadomości lub opis sytuacji*: