Tkaniny

 

Materiał to najważniejszy element każdej zasłony czy rolety okiennej. To właśnie jej wybór jest zwykle najtrudniejszy, gdyż oprócz tego, że ma przyozdabiać okno, to pełnić ma określone funkcje: jak np. zaciemnienie okna czy też wręcz przeciwnie, wpuszczenie do wnętrza jak najwięcej promieni słonecznych. Dobrze dobrany materiał dopełni charakter każdego wnętrza, a także podkreśli najistotniejsze walory wystroju pomieszczenia. Dlatego też, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy szeroki wybór tkanin wysokiej jakości. Przy wyborze odpowiedniej zasłony czy też rolety należy w pierwszej kolejności odpowiedzieć sobie na pytanie jakich funkcji oczekujemy oraz jakie pomieszczenie maja one zdobić. Należy pamiętać, że nie każdy rodzaj tkaniny nada się do każdego rodzaju wnętrza czy do każdego okna. Dlatego też nasi pracownicy w razie potrzeby zawsze służą radą i pomocą w wyborze tkaniny na zasłony czy rolety. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tkaniny o właściwościach zaciemniających, transparentnych oraz rozpraszających światło. Są wśród nich tkaniny w różnych kolorach, wzorzyste, jednolite, gładkie, połyskujące oraz matowe. Oferowane przez nas zasłony i rolety pochodzą od renomowanych producentów, co gwarantuje ich długoletnią wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Są one także łatwe w utrzymaniu czystości, gdyż część z tkanin charakteryzuje się właściwościami antystatycznymi, które niwelują osiadanie kurzu. W razie jednak nadmiernego przybrudzenia tkaniny można łatwo wyprać, bez użycia specjalistycznych środków. Oferowane przez nas tkaniny są także bardzo odporne na wilgoć i intensywne nasłonecznienie, jak rolety plisowane, co powoduje, że są idealnym rozwiązaniem do okien ogrodów zimowych. Nasza bogata oferta tkanin oraz profesjonalne doradztwo powoduje, że wśród naszych klientów są nie tylko osoby prywatne, ale także biura i urzędy. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia nas w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie lub do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami. Zapewniamy także bezpłatny pomiar i wycenę na terenie całej Warszawy.

Na rolety rzymskie(transparentne, rozpraszające, zaciemniające)

Rolety rzymskie są o tyle uniwersalne, że można je uszyć z niemal każdego materiału. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć rolety wykonane z tkanin transparentnych, rozpraszających lub też z tkanin z funkcją zaciemniającą. Podczas dokonywania ostatecznego wyboru tkaniny należy przede wszystkim wziąć pod uwagę jaką rolę roleta ma spełniać oraz jaki efekt w danym pomieszczeniu chcemy uzyskać. Do pokoi z funkcją sypialni najlepiej zastosować rolety rzymskie z tkaniny zaciemniającej. Zahamują one dostęp promieni słonecznych do wnętrza. W pokojach dziennych, salonach, czyli wszędzie tam gdzie potrzeba dużo światła, najlepiej sprawdzą się rolety transparentne (przezroczyste). Są one na tyle funkcjonalne, że podczas dnia różnica światła miedzy tym na zewnątrz a wewnątrz pomieszczenia powoduje, iż są Państwo zasłonięci, podczas swobodnej obserwować świata zewnętrznego. Najczęściej wybieraną tkaniną na rolety rzymskie są tkaniny rozpraszające. Przepuszczają one dużo światła z zewnątrz, lecz są to stłumione, rozproszone promienie słoneczne. Tkaniny tego typu są najczęściej znajdują zastosowanie w kuchni, a także w salonach oraz w miejscach do pracy.

Na plisy

Tkaniny na plisy są bardzo odporne na duże nasłonecznienie oraz na wysoką wilgotność. Nawet pod wpływem tak niekorzystnych warunków atmosferycznych nie ulegają deformacji ani nie tracą swoich pierwotnych funkcji. Tkaniny na plisy są także łatwe w utrzymaniu, nie wymagają używania specjalistycznych środków piorących. Wśród naszych produktów znaleźć Państwo możecie plisy wykonane z różnych tkanin. Posiadamy w sprzedaży plisy transparentne, plisy tłumiące światło, plisy zasłaniające oraz plisy dekoracyjne. Nasze plisy wykonane są z tkanin: gładkich, gniecionych, z połyskiem metalicznym , wzorzystych, kolorowych oraz jednobarwnych. istnieje możliwość zastosowania pojedynczej lub podwójnej plisy. Pojedyncza plisa przepuszcza więcej światła do pomieszczenia, natomiast podwójna plisa doskonale spełnia funkcje termoizolacyjne, chroniąc odpowiednio albo od zimna albo od gorąca. Zachęcamy Państwa do bezpłatnego pomiaru na terenie Warszawy, podczas którego dostarczony przez naszego pracownika próbnik z tkaninami na plisy pozowali na dokonanie najlepszego wyboru w Państwa wnętrzach.

Na zasłony

Oferujemy Państwu szeroki wybór tkanin, z których wykonane są zasłony okienne. Posiadamy w sprzedaży tkaniny w wielu kolorach, wzorzyste, jednolite, grube oraz cienkie. Tkaniny, z których wykonane są nasze zasłony są zawsze najwyższej jakości i pochodzą od renomowanych producentów na rynku. Zasłony, poprzez ich odpowiedni dobór materiału, pełnić mogą również różne funkcje. Wybierając materiał na zasłony należy przede wszystkim kierować się ich funkcjonalnością oraz spodziewanym efektem końcowym. Zasłony, które wykonane z grubej tkaniny doskonale zaciemnią okno w sypialni. Mogą być także użyte wszędzie tam, gdzie należy zaakcentować surowość i powagę pomieszczenia. Zasłony o tkaninie lekkiej i zwiewnej najlepiej sprawdzają się w dużych pokojach dziennych oraz wszędzie tam, gdzie potrzebujemy nadania wnętrzu delikatnego wydźwięku. Należy przy tym pamiętać, iż zasłona to nie tylko forma przysłonięcia okien. Jest to jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych każdego pomieszczenia. Dlatego też tak ważny jest odpowiedni wybór tkaniny, która ma zdobić Państwa okna.

Na rolety

Nasza firma posiada w swojej ofercie bogaty wybór tkanin na rolety. Różnorodne kolory, ciekawe wzornictwo oraz oryginalna faktura powodują, że wybrane przez Państwa rolety nadadzą niepowtarzalny klimat w pomieszczeniach. W zależności od wyboru odpowiedniej tkaniny, rolety mogą pełnić różne funkcje. Mogą np. w razie potrzeby skutecznie odciąć napływ światła zewnętrznego, co jest pożądane np. w sypialni. Jeśli jednak zależy Państwu na tym, by do wnętrza wpływały delikatne i niezbyt intensywne promienie słoneczne, to poprzez wybór odpowiednio neutralnej kolorystyki tkaniny, rolety idealnie do tego się nadadzą. Tkaniny o barwie intensywnej i bardzo kolorowej zaś nadadzą niejednemu pomieszczeniu soczysty i zdecydowany charakter. Wszystkie nasze tkaniny są najwyższej jakości, co przekłada się na ich niebywałą wytrzymałość i trwałość. Nie tracą swoich estetycznych walorów nawet po latach użytkowania. Są również odporne na wszelkie odbarwienia pod wpływem różnych niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *