Rolety zewnętrzne Warszawa

Rolety rzymskie na wymiar w Warszawie

Rolety zewnętrzne Warszawa

Rolety zewnętrzne – Sprzedaż i montaż rolet zewnętrznych w Warszawie

Rolety zewnętrzne stanowią jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań zabezpieczenia okien przed wszelkimi czynnikami atmosferycznymi. Chronią one zarówno przed śniegiem czy deszczem, jak i słońcem czy wiatrem. Rolety zewnętrzne stanowią także dodatkowe wsparcie dla termicznej izolacji budynku.

Rolety zewnętrzne Warszawa

Rolety zewnętrzne Warszawa

Warto podkreślić, że spełniają one swoją rolę niezależnie od pory roku.

 • Latem, rolety zewnętrzne, zapobiegają przed nadmiernym nagrzewaniem się szyb okiennych, odpowiednio zaciemniają, co pozwala regulować temperaturę w pomieszczeniu,
 • jesienią natomiast chronią przed silnym wiatrem czy deszczem.
 • Zima to okres, kiedy rolety zewnętrzne zapobiegają nadmiernemu „uciekaniu” ciepła z domu przez okna oraz chronią szyby przed śniegiem.

Termoizolacyjne zalety rolet zewnętrznych realnie wpływają na obniżenie rachunków za ogrzewanie w miesiącach zimowych. Latem, pozwalają uzyskać przyjemny chłód w pomieszczeniach bez konieczności montowania klimatyzacji. Pozwalają również na zaciemnienie pokoju dziecinnego w trakcie drzemki malca. Zatem, pełnią one funkcje nie tylko praktyczne, ale również realnie chronią szyby okienne przed zbędnymi zabrudzeniami.

Rolety zewnętrzne – obsługa

Jako podstawowe elementy budowy rolety zewnętrznej możemy wyróżnić skrzynkę rolety, pancerz rolety, wał oraz prowadnice. Największą zaletą oferowanych rolet zewnętrznych jest ich niezwykle prosta obsługa. Posiadają bowiem funkcję sterowania, co dodatkowo podnosi ich komfort użytkowania przez klienta. Jest to niezwykle wygodna rozwiązanie, dodatkowo daje możliwość optymalnego dostosowania zaciemnienia pomieszczenia indywidualnych preferencji.

Użytkowanie rolet zewnętrznych

Korzystnie z tych wszystkich funkcji umożliwia niezwykle prosty w obsłudze i wygodny pilot. W zależności od modelu, rolety wyposażone są w różne silniki, co sprawia, że napędy różnią się między sobą między innymi mocą, a także metodą ustawiania końcowych części rolet. Warto również zwrócić uwagę, czy silnik wyposażony jest w funkcję detekcji, która odpowiada za zatrzymanie silnika natychmiast po wyczuciu jakiegokolwiek naporu. Pozwala to nie tylko chronić silnik przed przeciążeniem, ale również zmniejsza ryzyko ewentualnych uszkodzeń rolety w trakcie użytkowania. Jest to niezwykle ważna funkcja zwłaszcza w miesiącach zimowych, kiedy to pancerz może przymarznąć.

Najważniejsze zalety rolet zewnętrznych

Niezwykle ważną zaletą rolet zewnętrznych, zarówno elewacyjnych, jak i podtynkowych jest fakt, iż w znacznym stopni zwiększają one izolację akustyczną, co pozwala chronić domowe zacisze przed hałasem z ulicy. Produkt ten pozwala także zwiększyć poczucie prywatności we własnym domu. Skutecznie bowiem osłaniają widok wnętrza domu przed natrętnymi sąsiadami czy przechodniami.

Rolety zewnętrze, zarówno elewacyjne, jak i podtynkowe skutecznie opóźniają czas włamania, co realnie zwiększa poczucie bezpieczeństwa domowników we własnych czterech ścianach. Realnie chronią też szyby okienne przed wszelkiemu zabrudzeniami, które często generowane są między innymi przez deszcz i śnieg, zwłaszcza w miesiącach zimowych.

Wybór koloru rolety zewnętrznej

Szeroka gama dostępnych kolorów oraz oklein rolet zewnętrznych, zarówno elewacyjnych, jak i podtynkowych sprawia,że absolutnie każdy klient może dobrać idealny produkt spełniający indywidualne preferencje oraz wymagania danej osoby.

Estetyczne wykonanie każdej rolety ze szczególną dbałością o nawet najmniejszy szczegół sprawia, że montaż produktu kompletnie nie koliduje z estetyką budynku oraz nie koliduje ze ścisłym „trzymaniem się” projektu.

Gama kolorystyczna oferowanego produktu jest niezwykle szeroka, są dostępne zarówno pancerze o wykończeniu drewnopodobnym, jak i lakierowanym. Istnieje również możliwość pomalowania dodatkowych elementów na kolor identyczny z roletami.

Jednakże należy pamiętać, że podczas dokonywania wyboru rolet należy pamiętać o kilku tak istotnych kwestiach, jak etap budowy czy remontu domu, kiedy będzie montowany produkt, gdzie będzie zamontowana skrzynka rewizyjna oraz miejsce ulokowania klapy rewizyjnej.

Zobacz również: Rolety Warszawa Bielany | Wymiana rolety w kasecie | Rolety w obudowie | Plisy w montażu góra dół | Rolety warszawa ceny

Rolety zewnętrzne Warszawa

Rolety zewnętrzne

Przykład wykonania u klienta

rolety zewnetrzen budynek 640

Sprzedaż i montaż rolet zewnętrznych w Warszawie

Przykład wykonania u klienta

Wycena

Rolety zewnętrzne Warszawa

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety warszawa (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”. Zachęcamy do wypełnienia formularza zamówienia w celu zyskania szczegółów oferty.
Jesteśmy przekonani, że spełni ona Państwa wszelkie oczekiwania.

 • Bezpłatna wycena rolet rzymskich
 • Bezpłatne pomiary na terenie Warszawy
 • Ceny producenta
 • Najwyższa jakość produktu i usługi

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem oraz sprzedażą produktów pod kątem aranżacji okien w pomieszczeniach. Więcej o naszej firmie https://roletywarszawa.com.pl/

Ile to kosztuje?

Każdy produkt naszej firmy jest wyceniany indywidualnie, w zależności od wymiarów i rodzaju. W skład rozbudowanego asortymentu wchodzą rolety (w obudowie, rzymskie oraz typu dzień i noc), plisy, firany, zasłony oraz żaluzje drewniane i dostępne są w cenach producenta oraz „szyte na miarę”.

Pomiar

Pomiar dokonywany jest zawsze bezpośrednio u Klienta – w mieszkaniu, domu lub w firmie. Pomiaru dokonuje nasz pracownik, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wszystkie dane są prawidłowe, a roleta lub żaluzja, zostanie idealnie dopasowana do okna.

Dokonanie pomiaru zawsze jest bezpłatne!

Montaż

Montaż zakupionych u nas rolet i żaluzji jest wykonywany przez pracowników naszej firmy. Dzięki temu wybrane przez Państwa dekoracje okienne, wcześniej wykonane dokładnie na wymiar, zamontowane zostaną szybko i sprawnie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ!

Kontakt

+22 663 39 79

roletywarszawa.com@gmail.com

M-art ul. Rudnickiego 10 (róg Kochanowskiego)

Napisz do nas

  1Imię i nazwisko*
  Email*
  Numer telefonu kontaktowego*


  Treść wiadomości lub opis sytuacji*: