Rolety rzymskie bez fiszbin

Rolety rzymskie bez fiszbin

Jest to mniej popularnym modelem, co nie oznacza, że są mniej funkcjonalne czy też gorsze. W przeciwieństwie do pozostałych rodzajów rolet rzymskich, te charakteryzują się brakiem poprzecznych fiszbin, a ich wygląd jest bardziej prosty i surowszy. Brak fiszbin sprawia wrażenie lekkiej i delikatnej zasłony okiennej. Sam materiał bez fiszbin składa się gęściej, w sposób nieregularny, co nadaje pomieszczeniom oryginalnego charakteru.

Rolety rzymskie Warszawa bez fiszbin

Ten rodzaj doskonale nadaje się do wnętrz w stylu klasycznym, o naturalnym wyglądzie. Równie dobrze nadają się do okien w pomieszczeniach o minimalistycznym stylu , jak np. w łazienkach. Rolety fiszbin najczęściej mają zastosowanie do wąskich okien.

Dzięki braku umocowań, w postaci fiszbin, małe i wąskie okna nabierają większej delikatności oraz uroku. W ofercie posiadamy różnego rodzaju materiały, z których wykonane są rolety rzymskie. Jednak najlepiej, w tym przypadku, zastosować tkaninę lekką lub przezroczystą. Rolety rzymskie bez fiszbin podnoszone są za pomocą wszytych w materiał tasiemek.

Rolety dzień noc Warszawa

Zwinięte układają się miękko w poziome paski, natomiast opuszczone stanowią prosto rozłożony materiał. Dodatkową atrakcją w przypadku rolet bez fiszbin jest możliwość dodania bardziej dekoracyjnych dołów np. falbany. Wówczas zasłona taka zyskuje dodatkowy element dekoracyjny. Dzięki naszej dbałości o detale oraz jakość zyskują Państwo pewność, iż oferowane przez nas rolety rzymskie spełnią wszelkie Państwa oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *