Karnisze, Karnisze Elektryczne

Karnisze Warszawa

Karnisze manualne to eleganckie, proste w montażu i obsłudze, ciche i płynne, są kierowane do szerokiego grona klientów – osób prywatnych, a także przedsiębiorców szukających nietuzinkowego rozwiązania do domu ale także hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, kinowych i teatralnych. Wśród naszych propozycji szyn sufitowych, znajdziecie Państwo podstawowe urządzenia w wersji ekonomicznej oraz niezwykle eleganckie szyny dekoracyjne z systemem sznurkowym, ułatwiającym rozsuwanie i zasuwanie zasłon lub firan.

Szyna sufitowa to sprawdzony i niezawodny mechanizm do zawieszania zasłon i firan. Stosowany wszędzie tam gdzie potrzebne jest łatwe i trwałe sterowanie ręczne. Wykonana z aluminium malowanego proszkowo szyna, z fabrycznie nałożona warstwą opatentowanego suchego smaru, umożliwia gładkie i ciche przesuwanie tkanin. Maksymalny ciężar zawieszanej tkaniny to 8 kg na 1 metr bieżący szyny. Szyna może być zawieszona pojedynczo, lub stosując uchwyt podwójny uzyskujemy szynę dwutorową.

Szczególną funkcjonalność naszych karniszy metalowych w wersji sufitowej gwarantuje możliwość gięcia punktowego profili i rur, jak również gięcia po łuku. Dzięki temu Klienci mają pełną gwarancję dopasowania karnisza do indywidualnego projektu.

Oferujemy także profesjonalny montaż karniszy na terenie Warszawy i okolic. Udzielamy pełnej gwarancji na nasze produkty. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, a od początku naszej działalności nie odnotowaliśmy jakichkolwiek nieprawidłowości. Usługi montażu karniszy świadczymy na terenie całego miasta i okolic. Dysponujemy najlepszym sprzętem i profesjonalną ekipą. Dojedziemy w każde miejsce do klienta. Rzetelnie podchodzimy do każdego zlecenia. Każde zadanie wykonujemy na czas. W każde zlecenie maksymalnie się angażujemy. Z naszych usług skorzystało wiele renomowanych firm jak i osób prywatnych, które pozostały naszymi klientami do dziś.

Karnisze elektryczne Warszawa

Karnisze z elektrycznym napędem są jednym z najważniejszych produktów, jeśli chodzi o projektowanie i wystrój pomieszczeń. Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań tego typu są systemy karniszy elektrycznych. Cechują się wyjątkowym wzornictwem szyn i uchwytów sufitowych, co w sporej mierze sprzyja eleganckiej prezentacji zasłon. Na najwyższe uznanie zasługują też cechy eksploatacyjne, w tym długoletnia trwałość produktu, przy zupełnym braku konserwacji systemu. Rozwiązanie to sprawi, iż Twoje pomieszczenie będzie wyróżniało się nie tylko pod względem wizerunku, ale i użyteczności i funkcjonalności. Karnisze elektryczne współpracują także z różnymi systemami sterowania radiowego, jak i przewodowego. Posiadają wiele nowoczesnych funkcji, m.in. ruchu przez dotyk – zasłona otwiera się i zamyka poprzez pociągnięcie tkaniny lub funkcji regulowanej prędkości (od 12,5 cm/s do 20 cm/s). Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów jest z pewnością uznanie ze strony najbardziej prestiżowych projektantów.

Karnisze elektryczne cechują się wysoką estetyka wykonania (wyjątkowy wygląd obudowy ukrywa kable i chroni elementy sterujące wewnątrz napędu), oraz niskim natężeniem hałasu (<44 db(A)), dzięki umieszczeniu paska napędowego w szynie. Wszystkie karnisze elektryczne, w tym najpopularniejsze sufitowe, mogą być sterowane za pomocą wygodnego i prostego w obsłudze pilota, gwarantując tym płynność ruchu firan i zasłon bez konieczności podchodzenia do okna.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a także do umówienia się na spotkanie z naszym doradcą, który pomoże Państwu w wyborze odpowiednich karniszy do domu. Gwarantujemy zadowolenie. Serdecznie zapraszamy.