Jakie karnisze wybrać do salonu?

Karnisze Warszawa

Jakie karnisze wybrać do salonu? Oryginalne karnisze do mieszkania lub domu wbrew pozorom mają nie tylko za zadanie podtrzymywanie zasłon i firanek. W wielu aranżacjach wnętrz pełnią one również funkcje dekoracyjne, dlatego też warto postawić na eleganckie modele.

Materiał na karnisze ma znaczenie

W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się drewniane karnisze, które idealnie pasują do pomieszczeń o pastelowych barwach. Po drewniane karnisze w pierwszej kolejności powinny sięgnąć te osoby, które cenią sobie styl prowansalski albo skandynawski.

W nowoczesnych aranżacjach wnętrz można postawić również na metalowe karnisze. Modele tego typu pasować będą przede wszystkim do mieszkań urządzonych w stylu industrialnym, miejskim albo minimalistycznym. Oferujemy wiele rodzajów karniszy,  a zakupione w naszym sklepie Karnisze Warszawa na terenie Warszawy montujemy zakupione karnisze wszystkim naszym Klientom. Zapoznaj się z naszą oferta.

Jakie karnisze wybrać do salonu?

Dla większości osób najbezpieczniejszym wyborem będą zawsze białe karnisze do mieszkania lub domu. Karnisze w białych odcieniach pasują praktycznie do każdego domu, niezależnie od wybranych mebli i kolorów. Kluczem do sukcesu jest tak naprawdę to, aby postawić na odpowiednią długość karniszy. Elegancki karnisz można zamontować nie tylko nad oknem, ale również na całej długości ściany. Nowy karnisz z każdej strony okna powinien wystawać na około 25 cm.

Jakie karnisze są w modzie?

W dzisiejszych czasach królują wnętrza w stylu prowansalskim do których idealnie pasują krótkie karnisze ze zdobionych uchwytami. Oprócz białych karniszy, można postawić również na czerń i chrom. Są do dość uniwersalne kolory, które pasować będą niemal do każdego koloru ścian, mebli i zasłon. Jeżeli chodzi o drewniane karnisze, to warto poszukać modeli na których słoje są mało widoczne. W obecnym sezonie bardzo modne są również karnisze antyczne, które wbrew pozorom pasują nie tylko do klasycznych, ale również nowoczesnych aranżacji wnętrz. Godne uwagi są karnisze pomalowane na matowy chrom, nikiel albo antyczne złoto. Inwestując w nowe karnisze do mieszkania lub domu warto zwrócić uwagę także na to, w jaki sposób można na nich zawiesić wybrany materiał. Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem są oczywiście karnisze drążkowe.

Karnisze i firany

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą firany Warszawa , które jak wiadomo tworzą komplet aranżacji okna w mieszkaniu lub biurze.

Zobacz również:

 

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *