Tkanina na plisy

Plisy z sznurkami

Tkaniny na plisy są bardzo odporne na duże nasłonecznienie oraz na wysoką wilgotność. Nawet pod wpływem tak niekorzystnych warunków atmosferycznych nie ulegają deformacji ani nie tracą swoich pierwotnych funkcji. Tkaniny na plisy są także łatwe w utrzymaniu, nie wymagają używania specjalistycznych środków piorących. Wśród naszych produktów znaleźć Państwo możecie plisy wykonane z różnych tkanin.

Posiadamy w sprzedaży plisy transparentne, plisy tłumiące światło, plisy zasłaniające oraz plisy dekoracyjne. Nasze plisy wykonane są z tkanin: gładkich, gniecionych, z połyskiem metalicznym , wzorzystych, kolorowych oraz jednobarwnych. istnieje możliwość zastosowania pojedynczej lub podwójnej plisy. Pojedyncza plisa przepuszcza więcej światła do pomieszczenia, natomiast podwójna plisa doskonale spełnia funkcje termoizolacyjne, chroniąc odpowiednio albo od zimna albo od gorąca.

Zachęcamy Państwa do bezpłatnego pomiaru na terenie Warszawy, podczas którego dostarczony przez naszego pracownika próbnik z tkaninami na plisy pozowali na dokonanie najlepszego wyboru w Państwa wnętrzach.

Zapraszamy do zapoznania się pozostałym asortymentem sklepu plisy Warszawa.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *