Tkanina na rolety rzymskie

Rolety rzymskie

Tkanina na rolety rzymskie (transparentne, rozpraszające, zaciemniające)

Rolety rzymskie są o tyle uniwersalne, że można je uszyć z niemal każdego materiału. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć rolety wykonane z tkanin transparentnych, rozpraszających lub też z tkanin z funkcją zaciemniającą. Podczas dokonywania ostatecznego wyboru tkaniny należy przede wszystkim wziąć pod uwagę jaką rolę roleta ma spełniać oraz jaki efekt w danym pomieszczeniu chcemy uzyskać.

Rolety rzymskie zaciemniające

Do pokoi z funkcją sypialni najlepiej zastosować rolety rzymskie z tkaniny zaciemniającej. Zahamują one dostęp promieni słonecznych do wnętrza.

Rolety rzymskie z tkaniną przezroczysta

W pokojach dziennych, salonach, czyli wszędzie tam gdzie potrzeba dużo światła, najlepiej sprawdzą się rolety transparentne (przezroczyste). Są one na tyle funkcjonalne, że podczas dnia różnica światła miedzy tym na zewnątrz a wewnątrz pomieszczenia powoduje, iż są Państwo zasłonięci, podczas swobodnej obserwować świata zewnętrznego.

Rolety rzymskie z tkaniną rozpraszająca światło

Najczęściej wybieraną tkaniną na rolety rzymskie są tkaniny rozpraszające. Przepuszczają one dużo światła z zewnątrz, lecz są to stłumione, rozproszone promienie słoneczne. Tkaniny tego typu są najczęściej znajdują zastosowanie w kuchni, a także w salonach oraz w miejscach do pracy.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *